Xeno Crisis - Genesis

Xeno Crisis

Xeno Crisis info

Xeno Crisis on videomäng mis ilmus esmakordselt aastal 2019. See on kõrvalevaatest tulistamismäng, mis on inspireeritud klassikalistest arkaad tulistamismängudest, nagu näiteks "Smash TV". Mängu arendas Bitmap Bureau, indie-mängustuudio ja see on saanud positiivset tagasisidet oma retrostiili, kiirete tulistamislahingute ning kooperatiivse mängurežiimi poolest.

Mängijad kontrollivad relvastatud kosmosesõdureid, kes peavad vastu astuma tulnukatele ja erinevatele ohtudele. Mäng sisaldab mitmeid relvi, varustust ja vaenlasi, mis suurendavad mängukogemuse mitmekesisust. Xeno Crisis rõhutab ka koostööd, võimaldades mängida kahe mängijaga kooperatiivses režiimis. Mäng on maksimaalselt kahele mängijale.

Väljastamine: 28. oktoober 2019
Arendaja: Bitmap Bureau
Kirjastaja: Bitmap Bureau
Koduleht: külasta
Liik: märul
Platvorm: Genesis (Sega Mega Drive/Genesis)

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Pildid ja ekraanitõmmised

Xeno Crisis pilt 1116
Xeno Crisis pilt 1117
Xeno Crisis pilt 1118
Xeno Crisis pilt 1119

Lisainfo

Lisatud: 04.03.2024 00:05 | Uuendatud viimati: 26.04.2025 10:10 | Ankeedi vaatamisi kokku: 781 | Vaata ka: Google otsing mängu Xeno Crisis kohta

Kommentaarid

Kommenteeri

Vaata lisaks

Täna, 11. novembril 2025 on Eestis valdavalt pilves ilm, mitmel pool vähest vihma

Täna, 11. novembril 2025 on Eestis valdavalt pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal püsib kohati udu. Puhub lõunakaare tuul 1-7, saartel kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 4..9°C.

Täna, 10. novembril 2025 on Eestis pilves ilm, mitmel pool vähest vihma

Täna, 10. novembril 2025 on Eestis pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-5, põhjarannikul kirde- ja idatuul kuni 9 m/s. Õhutemperatuur on 5..9°C.

Toyota esitles oma 2026. aasta rallimeeskonda, Rovanperä koha sai Solberg

Toyota esitles oma 2026. aasta rallimeeskonda, Kalle Rovanperäst vabaneva koha tiimis sai omale Oliver Solberg.

Tänak teatas Hyundaist lahkumisest ja pausi võtmisest täiskohaga rallisõidust

Eesti parim rallisõitja Ott Tänak teatas täna sotsiaalmeedia kaudu, et lahkub hooaja järel Hyundai meeskonnast ja võtab pausi täiskohaga rallisõidust.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!