Zoo Tycoon 2: African Adventure - PC

Zoo Tycoon 2: African Adventure

Zoo Tycoon 2: African Adventure info

Laiendus mängule Zoo Tycoon 2 (selle olemasolu vajalik).

Zoo Tycoon 2: African Adventure on mängu Zoo Tycoon 2 laienduspakett, mis keskendub Aafrika loomadele ja elupaikadele. See on üks mitmest laienduspaketist, mis lisati originaalmängule, et tuua mängu uusi funktsioone, loomi ja võimalusi.

African Adventure laienduspakett lisab mängule mitmeid uusi omadusi ja sisu, sealhulgas:

Uued Aafrika loomad: Laienduspakett toob mängu palju uusi loomaliike, mis on pärit Aafrikast. Nende hulka võivad kuuluda erinevad lõvid, elevandid, sebrad, ninasarvikud, kaelkirjakud ja paljud teised Aafrika loomad.

Uued eksponaadid ja elupaigad: African Adventure võimaldab mängijatel luua autentseid Aafrika stiilis eksponaate ja elupaiku, et kohandada oma loomaaed vastavalt Aafrika teemale. See sisaldab taimestikku ja maastikke, mis on inspireeritud Aafrika looduskeskkonnast.

Uued ülesanded ja stsenaariumid: Laienduspakett lisab mängu uusi väljakutseid ja stsenaariume, mis on seotud Aafrikaga. Mängijatel on võimalus kogeda erinevaid olukordi ja proovile panna oma juhtimisoskused Aafrika loomade ja keskkonnaga tegelemisel.

Uued esemed ja dekoratsioonid: African Adventure toob mängu palju uusi esemeid ja dekoratsioone, mis on seotud Aafrika teemaga, et aidata mängijatel luua ainulaadseid ja autentseid Aafrika stiilis loomaaedu.

Zoo Tycoon 2: African Adventure pakub mängijatele võimalust sukelduda Aafrika loomade ja keskkonna maailma ning laiendada oma loomaaia loomade valikut ja loomaaia kujundamise võimalusi. See on suurepärane valik neile, kes naudivad Zoo Tycoon 2 põhimängu ja soovivad sellele lisanduvat sisu Aafrika teemal.

Väljastamine: 16. mai 2006
Arendaja: Blue Fang Games
Koduleht: külasta
Liik: strateegia
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Nõuded

Soovitatav:
peratsioonisüsteem: Windows 98SE/Me/2000/XP
Protsessor: Pentium III 733 MHz
Mälu: 256MB RAM
CD-ROM: 4x kiirusega
Mahtu kõvakettal: 450MB
DirectX: 9.0c
Videokaart: 16MB

Lisainfo

Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 31.07.2023 22:21 | Ankeedi vaatamisi kokku: 3609 | Vaata ka: Google otsing mängu Zoo Tycoon 2: African Adventure kohta

Kommentaarid

Kommenteeri

Vaata lisaks

Tutvu Eesti Kasiinosaitide Hetkeseisuga - Turuülevaade

Avasta viimaseid trende Eesti kasiinosaitidel ja online-hasartmänguturul. Mängijate eelistustest regulatsiooniuuringuteni – sukeldu mitmekesisesse maailma.

Täna, 28. novembril 2023 on Eestis pilves ilm

Täna, 28. novembril on Eestis pilves ilm. Sajab lund, tihedam on sadu Põhja-Eestis, mitmel pool tuiskab. Õhtu poole sadu harveneb ning kohati on selgimisi. Tuul pöördub itta ja kagusse 3-9, läänerannikul ja saartel puhanguti 12 m/s, põhjarannikul 4-10, puhanguti 15, ennelõunal kohati kuni 18 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -3..-7, rannikul kuni -1°C.

Transpordiamet hoiatab hilisõhtul algava lumesaju eest - teeolud muutuvad väga keeruliseks

Transpordiamet ja ilmateenistus hoiatavad, et täna hilisõhtul jõuab ida poolt kohale uus lumesadu koos tugeva tuulega, mistõttu muutuvad teeolud eeloleval ööl ja homme päeval väga keeruliseks.

Täna, 27. novembril 2023 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 27. novembril on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, põhjarannikul ja saarte rannikul tuiskab, sisemaal on pinnatuisku. Õhtul jõuab Ida-Eestisse uus lumesajuala, mis laieneb aegamisi lääne suunas, tuiskab. Kirde- ja põhjatuul tugevneb 4-9, puhanguti 13, rannikul 5-12, puhanguti kuni 17, õhtul Virumaa rannikul kuni 14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused