Battlefield 2 - PC

Battlefield 2

Battlefield 2 info

Battlefield 2 ei hülga eelkäijate traditsiooni. Mänguvõitlus käib endiselt suurtel kaartidel, kus vaja hõivata sõjalise tähtsusega punkte. Võidab see, kes vallutab kõik punktid ja hävitab kogu vastasarmee või kes suudab teise poole kõik piletid ära kulutada. Minevikusõdadest on aga kolitud lähitulevikku, kus omavahel kemplevad USA, Hiina ja väljamõeldud Lähis-Ida Koalitsioon.

Ühel kaardil on korraga kaks vastaspoolt. Osapooled saavad jaguneda rühmadeks, millede liidrid kuuluvad omakorda komandöri.

Tegusid saab teha õhus lennukite ja kopteritega, veel paatidega ja maal erinevate sõidukitega ja jala. Valida on eri võimete ja relvadega seitsme sõduriklassi vahel.

Väljastamine: 21. juuni 2005
Arendaja: Digital Illusions
Koduleht: külasta
Liik: tulistamine
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)

Hinnang mängule

Hinne: 5
Mängu hindamiseks logi sisse!

Nõuded

Miinimum:
Operatsioonisüsteem: Windows 98/Me/2000/XP
Protsessor: Pentium IV 2.4GHz
Mälu: 512MB RAM
Mahtu kõvakettal: 2.3GB
Videokaart: 128MB

Lisainfo

Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 01.08.2019 23:13 | Ankeedi vaatamisi kokku: 7428 | Vaata ka: Google otsing mängu Battlefield 2 kohta

Vaata lisaks

Täna, 13. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 13. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm. Pärastlõunal jõuab saartele sajuala, mis liigub edasi mandrile ja laieneb õhtul üle maa. Edela- ja lõunatuul tugevneb 4-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 9..14, rannikul kohati 6°C.

Koduse jõusaali ehitamine: Põhjalik juhend fitness-vabaduse saavutamiseks

Tänapäeva kiire tempoga maailmas võib olla keeruline leida aega fitnessi jaoks. Seoses tiheda ajakava ja
pidevate nõudmistega muutub koduse jõusaali omamine üha ahvatlevamaks. See on sponsoreeritud artikkel.

Täna, 12. aprillil 2024 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 12. aprillil on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Ennelõunal võib kohati vihma sadada. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 4-10, ennelõunal rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 10..15, rannikul kohati 5°C.

Täna, 11. aprillil 2024 on Eestis ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm

Täna, 11. aprillil on Eestis ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm. Pärastlõunal lääne poolt alates pilvisus tiheneb, saartele jõuab vihmasadu ja laieneb üle mandri ida suunas. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, puhanguti 16, saartel ja rannikul 8-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 7..12, rannikul kohati 5°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused