L.A. Rush - PC

L.A. Rush

L.A. Rush info

L.A. Rush on võidusõidu- ja avatud maailma tegevusmäng mis on välja antud 2006. aastal. Mängu arendas Pitbull Syndicate ja see oli saadaval mitmele platvormile peale arvuti, sealhulgas PlayStation 2, Xbox ja PSP (PlayStation Portable).

L.A. Rush viib mängijad Los Angelesse, kus nad saavad avastada avatud maailma keskkonda ja osaleda erinevates võidusõiduväljakutsetes. Mäng pakub mitmeid võidusõiduviise, sealhulgas tänavasõidud, kihutamised, takistussõidud ja ajaajamised. Mängijad võivad võidusõiduradadel võistelda teiste arvutikontrolliga juhitud võistlejatega ja täita erinevaid ülesandeid.

L.A. Rush keskendub autode kohandamisele ja tuunimisele. Mängijad saavad valida erinevate autode vahel, mis hõlmavad luksusautosid, sportautosid ja kohandatud sõidukeid ning neid täiustada, et parandada nende jõudlust ja välimust. Kohandamisvõimalused hõlmavad erinevaid stiile, värve, kujundusi, keredetaile, velgi ja palju muud.

Mängu progressi jooksul saavad mängijad teenida raha ja avada uusi autosid ning avastada järjest rohkem Los Angelese linnaosasid. Lisaks võidusõidule on mängus ka tegevuslikke elemente, kus mängijad võivad osaleda politsei tagaajamistes, täita ülesandeid või lihtsalt uurida linnakeskkonda.

L.A. Rush pakub kiiret ja adrenaliinirohket võidusõidukogemust ning avatud maailma keskkonda, kus mängijad saavad vabalt ringi liikuda, võistelda ja autosi kohandada vastavalt oma eelistustele.

Väljastamine: 1. märts 2006
Arendaja: Pitbull Syndicate
Liik: võidusõit
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Lisainfo

Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 28.05.2023 23:01 | Ankeedi vaatamisi kokku: 4148 | Vaata ka: Google otsing mängu L.A. Rush kohta

Vaata lisaks

Täna, 26. veebruaril 2024 on pilves ilm, mitmel pool sajab vihma ja esineb laialdaselt udu

Täna, 26. veebruaril on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma. Laialdaselt on udu. Puhub idakaare, pärastlõunast muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on
+1..+5, Lõuna-Eestis kuni +8°C.

Veebikasiino haldamisega seotud tehniliste väljakutsete lahendamine

Kiiresti areneval veebipõhiste hasartmängude maastikul on digitaalsed kasiinod levinud kõikjale, pakkudes külastajatele kasiinos mängimise põnevust mugavalt nende oma koduseinte vahel. Kuid kulisside taga seisavad teenusepakkujad silmitsi arvukate tehniliste väljakutsetega, mis on seotud platvormide usaldusväärsuse, turvalisuse ja funktsionaalsuse säilitamisega. Digitaalse kasiino haldamine nõuab pidevat valvsust ja innovatsiooni, alates mängusüsteemi õiglase toimimise tagamisest kuni küberriskide tõrjumiseni.

Täna, 25. veebruaril 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, võib kohati vihma sadada

Täna, 25. veebruaril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Lääne-Eesti saartel ja mandri kaguservas võib kohati vihma sadada. Ennelõunal on kohati udu. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, puhanguti 12, Lääne-Eesti rannikualadel 5-11, puhanguti kuni 16 m/s, vastu õhtut nõrgeneb. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Täna, 24. veebruaril 2024 on Eestis pilves ilm, õhtu poole võib vihma sadada

Täna, 24. veebruaril on Eestis pilves ilm. Hommikupoolikul jõuab saartele ja mandri lõunaossa vihmasadu ning levib üle maa põhja suunas, sekka võib tulla ka lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, õhtul tugevneb kagu- ja lõunatuul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused