Jalgpalli UEFA Meistrite Liiga 2010/2011

Ajakava › Alagrupimängud

Nr Aeg Meeskonnad Koht Seis
14. september - I mängudepäev
1. 21:45 Twente - Milano Inter Enschede 2 : 2
2. 21:45 Bremeni Werder - Tottenham Bremen 2 : 2
3. 21:45 Lyoni Olympique - Schalke 04 Lyon 1 : 0
4. 21:45 Benfica - Tel Aviv Hapoel Lissabon 2 : 0
5. 21:45 Manchester United - FC Rangers Manchester 0 : 0
6. 21:45 Bursaspor - Valencia Bursa 0 : 0
7. 21:45 Barcelona - Panathinaikos Barcelona 5 : 1
8. 21:45 FC Kopenhagen - Kaasani Rubin Kopenhagen 1 : 0
15. september - I mängudepäev
9. 21:45 Müncheni Bayern - AS Roma München 2 : 0
10. 21:45 CFR Cluj - FC Basel Cluj-Napoca 2 : 1
11. 21:45 Marseille - Moskva Spartak Marseille 0 : 1
12. 21:45 Žilina - Chelsea Žilina 1 : 4
13. 21:45 Real Madrid - Amsterdam Ajax Madrid 2 : 0
14. 21:45 AC Milan - Auxerre Milano 2 : 0
15. 21:45 Arsenal - Braga London 6 : 0
16. 21:45 Shakhtar - Belgrad Partizan Donetsk 1 : 0
28. september - II mängudepäev
17. 21:45 FC Basel - Müncheni Bayern Basel 1 : 2
18. 21:45 AS Roma - CFR Cluj Rooma 2 : 1
19. 21:45 Chelsea - Marseille London 2 : 0
20. 21:45 Moskva Spartak - Žilina Moskva 3 : 0
21. 21:45 Auxerre - Real Madrid Auxerre 0 : 1
22. 21:45 Amsterdam Ajax - AC Milan Amsterdam 1 : 1
23. 21:45 Belgrad Partizan - Arsenal Belgrad 1 : 3
24. 21:45 Braga - Shakhtar Braga 0 : 3
29. september - II mängudepäev
25. 21:45 Tottenham - Twente Tottenham 4 : 1
26. 21:45 Milano Inter - Bremeni Werder Milano 4 : 0
27. 21:45 Tel Aviv Hapoel - Lyoni Olympique Tel Aviv 1 : 3
28. 21:45 Schalke 04 - Benfica Gelsenkirchen 2 : 0
29. 21:45 Valencia - Manchester United Valencia 0 : 1
30. 21:45 FC Rangers - Bursaspor Glasgow 1 : 0
31. 19:45 Kaasani Rubin - Barcelona Kaasan 1 : 1
32. 21:45 Panathinaikos - FC Kopenhagen Ateena 0 : 2
19. oktoober - III mängudepäev
33. 21:45 AS Roma - FC Basel Rooma 1 : 3
34. 21:45 Müncheni Bayern - CFR Cluj München 3 : 2
35. 19:45 Moskva Spartak - Chelsea Moskva 0 : 2
36. 21:45 Marseille - Žilina Marseille 1 : 0
37. 21:45 Amsterdam Ajax - Auxerre Amsterdam 2 : 1
38. 21:45 Real Madrid - AC Milan Madrid 2 : 0
39. 21:45 Braga - Belgrad Partizan Braga 2 : 0
40. 21:45 Arsenal - Shakhtar London 5 : 1
20. oktoober - III mängudepäev
41. 21:45 Milano Inter - Tottenham Milano 4 : 3
42. 21:45 Twente - Bremeni Werder Enschede 1 : 1
43. 21:45 Schalke 04 - Tel Aviv Hapoel Gelsenkirchen 3 : 1
44. 21:45 Lyoni Olympique - Benfica Lyon 2 : 0
45. 21:45 FC Rangers - Valencia Glasgow 1 : 1
46. 21:45 Manchester United - Bursaspor Manchester 1 : 0
47. 19:45 Panathinaikos - Kaasani Rubin Ateena 0 : 0
48. 21:45 Barcelona - FC Kopenhagen Barcelona 2 : 0
2. november - IV mängudepäev
49. 21:45 Tottenham - Milano Inter Tottenham 3 : 1
50. 21:45 Bremeni Werder - Twente Bremen 0 : 2
51. 21:45 Tel Aviv Hapoel - Schalke 04 Tel Aviv 0 : 0
52. 21:45 Benfica - Lyoni Olympique Lissabon 4 : 3
53. 21:45 Valencia - FC Rangers Valencia 3 : 0
54. 21:45 Bursaspor - Manchester United Bursa 0 : 3
55. 21:45 Kaasani Rubin - Panathinaikos Kaasan 0 : 0
56. 21:45 FC Kopenhagen - Barcelona Kopenhagen 1 : 1
3. november - IV mängudepäev
57. 21:45 FC Basel - AS Roma Basel 2 : 3
58. 21:45 CFR Cluj - Müncheni Bayern Cluj-Napoca 0 : 4
59. 21:45 Chelsea - Moskva Spartak London 4 : 1
60. 21:45 Žilina - Marseille Žilina 0 : 7
61. 21:45 Auxerre - Amsterdam Ajax Auxerre 2 : 1
62. 21:45 AC Milan - Real Madrid Milano 2 : 2
63. 21:45 Belgrad Partizan - Braga Belgrad 0 : 1
64. 21:45 Shakhtar - Arsenal Donetsk 2 : 1
23. november - V mängudepäev
65. 21:45 AS Roma - Müncheni Bayern Rooma 3 : 2
66. 21:45 FC Basel - CFR Cluj Basel 1 : 0
67. 21:45 Moskva Spartak - Marseille Moskva 0 : 3
68. 21:45 Chelsea - Žilina London 2 : 1
69. 21:45 Amsterdam Ajax - Real Madrid Amsterdam 0 : 4
70. 21:45 Auxerre - AC Milan Auxerre 0 : 2
71. 21:45 Braga - Arsenal Braga 2 : 0
72. 21:45 Belgrad Partizan - Shakhtar Belgrad 0 : 3
24. november - V mängudepäev
73. 21:45 Milano Inter - Twente Milano - : -
74. 21:45 Tottenham - Bremeni Werder Tottenham - : -
75. 21:45 Schalke 04 - Lyoni Olympique Gelsenkirchen - : -
76. 21:45 Tel Aviv Hapoel - Benfica Tel Aviv - : -
77. 21:45 FC Rangers - Manchester United Glasgow - : -
78. 21:45 Valencia - Bursaspor Valencia - : -
79. 21:45 Panathinaikos - Barcelona Ateena - : -
80. 21:45 Kaasani Rubin - FC Kopenhagen Kaasan - : -
Teine Maailmasõda | London | Tihend | BMW M3 | SuseLinux | Uusveeb | FirefoxInfo | Emol | Emol Planet | SkateMag.ee | Ex/treme | Vormel-1 | Ralli&WRC | Jalgpall | Silver | Sporditurg.ee | Motocross | WordPressi kodulehe tegemine | HTML5 bannerid | BZB Cabin and sauna | EYTK