Ethereum kogub aina rohkem populaarsust online hasartmänguturul

Ethereum kogub aina rohkem populaarsust online hasartmänguturul

Ethereum kogub aina rohkem populaarsust online hasartmänguturul

Krüptovaluuta on üks parimaid digitaalajastul kasutusele võetud uuendusi finantsturul. See annab võimaluse luua detsentraliseeritud tehingute võrgustik, mis on kiirem ja turvalisem kui igapäeva pangandus, pakkudes kasutajatele täielikku autonoomiat.

Sellest uuendusest on kasu saavate tööstusharude hulgas ka hasartmängud, eriti veebikasiino ja spordiennustuste pakkujad. Nüüd püüab ethereum valuuta seda nutikaid lepinguid kasutavate kasutajate kogemust veelgi parandada. Siin on kõik, mida peaksite teadma selle arengu kohta:

Krüprovaluutat ei piira regulatsioonid

Mis tegi ethereumi võrgu ideaalseks platvormiks online hasartmängude uuendamisel, on selle algne krüptovaluuta ether (ETH). See võimaldab kasutajatel mängida kasiinomänge piirkondades, kus selline tegevus on reguleerimata. Regulatsiooni puudumine on see, mille tõttu pangad takistavad mänijatel oma raha kasutamist, sest nad on seotud sissemaksete ja väljamaksete regulatoorse poliitikaga.

Kuna krüptovaluuta on detsentraliseeritud vara, siis ei takista ükski pank teil kunagi tehinguid tegemast. Saate maksied teha turvaliselt, kuna ethereumi võrk on kaitstud krüptograafiaga, vältides vargust ja kehtetuid tehinguid. Kõiki kasutajad kontrollitakse ja omakasulõikajaid uuritakse kohe, et võrk oleks turvaline ning mugav.

ETH pakub mängides BTCst rohekem eeliseid

Eeskirjadest kõrvale kaldumine ei ole ainult ETH puhul tavaline. Seda sama vabadust järgib ethereum bitcoini (BTC) eeskujul. Mõlemad on online kasiinode seas enim levinud krüptovaluutad, kuna üht toetatakse alati koos teisega. Tänu teise põlvkonna võrgule on ethereumil, aga rohkem eeliseid.

Ethereum on populaarne alustala teiste väiksemate plokiahelavõrkude ehitamiseks, kus kohalikku krüptokoodi tuntakse ERC20 märkena. Kõiki neid saab üksteisega vahetada, sealhulgas ka ETHd, kasutades võrgu detsentraliseeritud vahetusteenust. Saate teenida ERC20 märke, kasutades erinevaid ethereumi rakendusi ja teisendades need ETHks või mängides igasuguseid kasiinomänge.

Üks põnevamaid eeliseid, mis ethereumil BTC ees on, on MetaMaski populaarsus mängurite seas. See rahakott toetab ainult ethereumil põhinev krüptovaluuta, kuid see avab ERC20 kanali, mis võtab odavamaid tehingutasusid. Tasude kulude mahaarvamine võimaldab teil nautida oma kasiinovõitudest rohkem, tagades samal ajal, et need jõuavad teie rahakotti 100% turvaliselt.

Ethereumi nutikad lepingud pakuvad mänguritele suuremat kasu

Ethereumi üks hinnatuim funktsioon on nutikas leping. See on teatud tüüpi programm, mis kaitseb kõiki kasutajaid igasuguste tehingute puhul. Selle baasiks on ETH summade kinnihoidmine, kui proovite neid saata, sest teil on vaja oodata kuni vastuvõttev aadress täidab süsteemi lubaduse. Nii et teie raha ei lähe läbi enne nutika lepingu täitmist. Kui tingimused ei ole tähtajaks täidetud, tagastatakse ETH teie kontole, säästes teid kelmuse või halbade tehingute eest.

Kuidas on see kõik online hasartmängude ja kasiinomängude puhul asjakohane? Ethereumil ja teistel tipptasemel krüptovaradel on tavalise internetipangaga võrreldes välkkiired tehingud. Mis tavapanganduses võivad võtta päevi. See tähendab, et teie panustamiskogemu ei ole takistatud. Loomulikult kasiinode klienditugi saab alati aidata tehinguprobleemidega, aga ETH nutikas leping muudab kõik veelgi turvalisemaks.

Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2022 15:20

Vaata lisaks

Täna, 18. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 18. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm, õhtupoolikul pilved hõrenevad. Kohati võib vähest vihma ja lörtsi sadada. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 3..8, põhjarannikul kohati kuni 1°C.

Täna, 17. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab vihma või lörtsi

Täna, 17. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, sekka võib tulla ka lörtsi. Puhub põhjakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 5..9, põhjakaare tuulele avatud rannikul kuni 3°C.

Täna, 16. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm, võimalik vähene vihm

Täna, 16. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm. Ennelõunal kohati võimalik vähene vihm, pärastlõunal sajab mitmel pool vihma, õhtul võib sekka tulla lörtsi. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7, pärastlõunal Lääne-Eestis põhjakaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 5..10, rannikul kohati 3°C.

Täna, 15. aprillil 2024 on vahelduva pilvisusega sajuta ilm, esineb vihmahooge

Täna, 15. aprillil on Lääne-Eestis on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Ida-Eestis on pilves selgimistega ilm ja vihmasadu taandub Peipsi taha, õhtul on ida pool kohatisi vihmahooge. Puhub loode- ja läänetuul 5-11, puhanguti kuni 15 m/s, õhtuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on 4..11°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused