Uued online kasiinod

Uued online kasiinod

Uued online kasiinod

Nagu ka teistes valdkondades on ka kasiinode maastikul vaja klientide meelitamiseks ja hoidmiseks aegajalt värskendust, et mängijad ära ei tüdineks. See koos tänapäevase kiire tehnoloogia ja võimaluste arenguga on põhjustanud selle, et uusi ja värskeid kasiinosid lisandub valikusse igapäevaselt. Mis on aga just uuemate kasiinode ehk soomepäraselt uudet nettikasinot osas head ja vead ning miks ka kasiinomaailmas juba kogenud vanad kalad peaksid just uuemates kasiinodes mängimas käima? Katsume sellest ülevaate saada.

Miks on uued kasiinod hea valik mängimiseks?

Uued kasiinod on just uued – see tähendab seda, et ka sealne mänguvalik on kindlasti tänapäevane ja lehel ning mängudes kasutatav tehnoloogia on tänapäeva tippsaavutus ja uusim kraam. See tagab nii heale ja põnevale mängukogemusele ka ühilduvuse tänapäevaste vahenditega millega mängida. Vana ja uuendamata ehk uuendustega mitte kaasas käiva kasiino kodulehel ei pruugi uue telefoniga näiteks olla pooltki nii mugav navigeerida, enda lemmikuid leida ja mängida kui uues kasiinos ja just see meelitabki tihtipeale vanemad püsikliendid vanadest kasiinodest uuemasse.

Millised on uue kasiino eelised vanemate ees?

Lisaks tehnoloogia tipptasemele on uuemates kasiinodes reeglina ka palju tänapäevaseid makselahendusi, nagu näiteks krüptovaluutad, mis on kiirelt kasvava populaarsusega tänapäeva maailmas. Veelgi enam, nagu iga uue asja puhul ikka on vaja ju kuidagi ka kliente ligi meelitada ning just selleks on väga paljudel uutel keskkondadel eriti magusad ja atraktiivsed tervitusboonused ja muud preemiad pakkuda – meega püüab ju rohkem kärbseid nagu öeldakse. Boonused ja tervitused on aga ülimalt atraktiivsed nii uutele mängijatele kui ka vanematele mänguhaidele, kes mujalt juba tervitused ära on lunastanud.

Lisaks on enamik tänapäeva uutest kasiinodest ka trendikalt lihtsa ülesehitusega ja selleks, et mängija mugavust, mis on tänapäeval väga hinnas, veelgi enam silmas pidada on tegemist ka kontovabade kasiinodega. Kontovaba kasiino tähendab, et sa saad kasiinos mängida ilma, et peaksid eraldi konto registreerima - sa ei pea eraldi oma andmeid sisse toksima, oma sidevahendeid nagu e-mail eraldi kinnitama ja mingeid pangaväljavõtteid kuhugi saatma, ehk pääsed tüütust registreerimise protsessist ja sellega endale konto loomisest. Küll aga loob kasiino ise sulle tegelikult konto kus on esmatähtis informatsioon olemas ning kuhu edaspidi kas pangalingi või Smart-ID või Mobiil-ID abil sisse saad, kuna konto on seotud sinu isikuandmetega.

Kas uued kasiinod on ka kindlad ja turvalised?

Ka uued kasiinod peavad vastama teiste kasiinodega samadele kriteeriumitele, ehk nad peavad olema Eestis kenasti litsentseeritud ja registreeritud ja Maksu- ja Tolliametis arvel. See tähendab, et tegemist on igati turvaliste kasiinodega ja mängimisel selles osas muret tundma ei pea. Igal juhul tasub siiski enne mängima asumist lähemalt tutvuda keskkonna reeglite ning tingimustega ja igaks juhuks võid ka üle kontrollida, kas kasiino on ikka kenasti registreerimisprotsessid läbinud. Seda saad sa kontrollida Maksu- ja Tolliameti lehel olevast nimekirjast, kus on kenasti kirjas registreeritud ettevõtted ja kasiinod ka nimeliselt, mis sinna kuuluvad.

Kas uutes kasiinodes on paremad boonused?

Nagu juba põgusalt mainitud – uuel keskkonnal on vanemast enam põhjust uusi kliente ligi meelitada ning seetõttu võib tihtipeale ka just uuemast kasiinost paremaid ja atraktiivsemaid boonuseid ja tervituspakkumisi leida. Erand aga kinnitab reeglit seega tasub enne sissemakse tegemist ikka ka reeglid ja alternatiivsed pakkumised üle vaadata ja seejärel otsus langetada kas ja kus täpsemalt mängima asud.

Milliseid makselahendusi uued kasiinod pakuvad?

Uued kasiinod on tihti päris laia makselahenduste võimalusega. Tänapäeval on populaarne pakkuda Trustly makselahendust. Trustly on maksete vahendamise platvorm, mis aitab sul online keskkondades makseid teostada otse oma pangakontolt. Seal ei ole vahet, millise Eesti pangaga täpsemalt tegemist on, Trustly toimib kõigi Eesti panga kontodega. Trustly on tuntud Rootsist pärit makselahendus mis on end privaatsust väärtustava makselahendusena juba aastaid tõestanud – mingit üleliigset infot ei vahetata ja kuhugi kolmandatesse kohtadesse seda ka ei saadeta.

Uued kasiinod on lisaks ka väga aktiivsed pakkuma näiteks erinevaid krüptovaluutaga maksmise lahendusi lisaks traditsioonilistele pangaülekannetele ja muule. Üks populaarne makseviis aga mida Eestis ei kasutata on Paypal.

Milliseid mänge uutest kasiinodest leida võib?

Uutest kasiinodest leiad kindlasti kõige värskema ja tänapäevasema valiku mänge. Kindlasti leiad sealt ka vana klassikad mis on aegumatult pea igas kasiinos kasutusel aga uusimaid lahendusi leida kindlasti just uutest keskkondadest, nagu näiteks ka tulevikumänge juba virtuaalsest reaalsusest eeldatakse just uuematest kasiinodest, kus neid ka juba katsetatakse.

Korduma Kippuvad Küsimused:

Nagu uute ja huvitavate lahendustega ikka, tekib ka paratamatult uute keskkondadega alati ka palju küsimusi. Teeme põgusa kokkuvõtte enimlevinud küsimustest ja ka lühidatest vastustest neile mõttekohta valmistavatele punktidele.

  • Kas uued kasiinod on vanadest paremad?

Eks lõpliku hinnangu ja eelistuse peab ikka iga mängija ise tegema kuid boonuste ja mänguvaliku värskuse osas on uuemad kasiinod reeglina paremad jah.

  • Kas uued kasiinod on ikka turvalised – uute asjadega võib ju ka uusi ohte lisanduda?

Ka uhiuued kasiinod peavad vastama teiste kasiinodega samadele kriteeriumitele, ehk nad peavad olema Eestis kenasti litsentseeritud ja registreeritud ja Maksu- ja Tolliametis arvel. See tähendab, et tegemist on igati turvaliste kasiinodega.

  • Kas uutes kasiinodes on ka vanu mänge saadaval?

Jah, ka uuemad kasiinod pakuvad lisaks ka vanu kasiinoklassikuid.

Lisas: pistik | Lisatud: 06.06.2022 10:07

Vaata lisaks

Täna, 18. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 18. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm, õhtupoolikul pilved hõrenevad. Kohati võib vähest vihma ja lörtsi sadada. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 3..8, põhjarannikul kohati kuni 1°C.

Täna, 17. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab vihma või lörtsi

Täna, 17. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, sekka võib tulla ka lörtsi. Puhub põhjakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 5..9, põhjakaare tuulele avatud rannikul kuni 3°C.

Täna, 16. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm, võimalik vähene vihm

Täna, 16. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm. Ennelõunal kohati võimalik vähene vihm, pärastlõunal sajab mitmel pool vihma, õhtul võib sekka tulla lörtsi. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7, pärastlõunal Lääne-Eestis põhjakaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 5..10, rannikul kohati 3°C.

Täna, 15. aprillil 2024 on vahelduva pilvisusega sajuta ilm, esineb vihmahooge

Täna, 15. aprillil on Lääne-Eestis on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Ida-Eestis on pilves selgimistega ilm ja vihmasadu taandub Peipsi taha, õhtul on ida pool kohatisi vihmahooge. Puhub loode- ja läänetuul 5-11, puhanguti kuni 15 m/s, õhtuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on 4..11°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused