Viis üllatavat fakti netikasiinodest

Viis üllatavat fakti netikasiinodest

Viis üllatavat fakti netikasiinodest

Viimased kakskümmend aastat on meie maailmas olnud kõikvõimas internet ja peaaegu sama kaua tegutsevad ka netikasiinod. Üks tänaseks suuremaid mängutootjaid Microgaming alustas esimese mänguportaaliga juba 1994. aastal.

Tänaseks on netis mängimisest saanud üks suurimaid meelelahutussektoreid, mille kasv ei näita veel vaibumise märke. Kasiinode maailma näidatakse filmides nagu James Bond ja Ocean 11 alati glamuurse ja veidi salapärasena. Õnneks ei ole netikasiinodes riietusetiketti ja tõenäoliselt on kõige rohkem mängijad hoopis mugavates kodustes pidžaamades.

1. Mehed teevad ilma

Alates maapealsete kasiinode tekkimisest on see ikka pigem meeste pärusmaa olnud.  Naistel ei olnud kõrtsidesse ja mängupõrgutesse asja ja see oli meeste maailm. Huvitaval kombel jätkub sama trend ka netikasiinodes, kuigi täisealistel naistel on sinna sama ligipääs kui meestel. Statistika näitab, et isegi kuni 80% mängijatest on mehed, kellel vastavalt on ka rohkem mängusõltuvust. Samas on naised jõuliselt sisenemas hoopis e-spordi ja arvutimängude maailma, kus ligikaudu 50% tipptasemel mängijatest on naisterahvad.

2. Pagana rulett

Kas teadsite, et ruleti hüüdnimeks on paljudes kohtades ka paganamäng ja selle põhjus on üllatavalt intrigeeriv. Nimelt kui ruletiratta kõik numbrid kokku liita, saame summaks 666, mida seostatakse paganaga. Ärge laske sellest ennast heidutada, sest statistiliselt on rulett üks parima võidutõenäosusega mänge. Kui panustate mustale, on teie võiduvõimalus 50/50. Me ei räägi siin loomulikult meeletutest jackpottidest, kuid tõenäosus väike võit võita on siiski olemas.

3. Netikasiinosid valitsevad ühekäelised bandiidid

Seda muidugi ülekantud tähenduses. Ühekäeline bandiit on tõmmatava kangiga slotimasina hüüdnimi, mis on üks vanemaid mänguautomaate. Seega pole vist üllatus, et ligi 90% netis mängitavates kasiinomängudest moodustavad online slotikaid, mida leiab tuhandetes värvides, teemades ja variatsioonides näiteks parimkasiino.ee valikute seast.

Üheks põhjuseks, miks inimesed eelistavad slotikaid, on nende lihtsus. Ei mingeid keerulisi reegleid, väga palju ei ole vaja kaasa mõelda. Ilmselt vajavad inimesed meelelahutuseks võimalikult kerget tegevust, mis ei nõua matemaatilisi teadmisi või strateegilist mõtlemist.

4. Online kasiinod ei ole kunagi suletud

Netikasiinodes töötavad küll reaalsed inimesed – eesliinil on klienditugi ja diilerid – kuid nad ei vaja uksehoidjaid, baaridaame, koristajad ega muud seltskonda, mida kasiino lahtihoidmiseks vajab üks tavaline, maapealne kasiino. See tähendab, et netikasiino on alati kättesaadav, olenemata sellest, mis ajavööndis sa parajasti ise viibid. Seda muidugi eeldusel, et selles riigis on netis hasartmängude mängimine lubatud, sest igal pool ei ole see seaduslik.

5. Võit ei ole alati garanteeritud

Seda nii otseses kui veel otsesemas mõttes. Esiteks ei ole hasartmängude mängimisel kunagi võit garanteeritud, vaid tegemist on õnnel ja juhusel baseeruva mänguga. Teiseks võib mõnikord juhtuda, et tegemist on tehnilise veaga ja võitu teile välja ei maksta. Seda juhtub muidugi ääretult harva, kuid siiski tuleb seda ette. 

2009. aastal võitis itaallane Bruno Venturi 20-eurose panusega netikasiinos 707 000 eurot, kuid peale pikki kohtulahinguid seda võitu talle välja ei makstud. Kasiino suutis tõendada, et tema võidu kuvamine oli arvutirike ja tal oli matemaatiliselt ebatõenäoline sellist võitu saada.

Lisas: pistik | Lisatud: 02.08.2022 10:03

Vaata lisaks

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused