Kuidas töötavad online kasiinode boonused?

Kuidas töötavad online kasiinode boonused?

Kuidas töötavad online kasiinode boonused?

Me kõik teame, et online kasiinodest just tasuta lõunaid ei saa, seega kõlavad kasiinoboonused veidra kontseptsioonina. Kuidas on võimalik, et üks kasiino jagab niisama tasuta boonuseid, mänguvoore või muid hüvesid? Tõepoolest, kasiinoboonustel on oma konksukohad, kuid nutikas mängur, kes on kursis taoliste punktidega, saab südamerahuga kasutada pakutavaid boonuseid oma mänguseansi täiendamiseks.

Paljud esmakordsed mängurid on jahmunud, kui näevad suuri bännereid, mille loosungid kutsuvad krabama “tasuta” boonuseid või mänguautomaatide keerutusi. Ilmselgelt aga päris tasuta ükski boonus pole. Kasiinoboonused sarnanevad poes olevale allahindlusele: nagu soodustusedki, annavad ka kasiinoboonused teatud määral eeliseid või lisaraha, kuid seda neile, kes teevad “ostu”. Teisisõnu, kasiinoboonuste kasutamiseks tuleb tüüpiliselt ise kanda kasiinokontole raha (st teha sissemakse). Vastavalt tehtud sissemakse summale saad vastutasuks kas boonusraha, tasuta keerutusi või muid boonuseid.

Kõigil kasiinoboonustel on ka teatud tingimused ja piirangud, mis vähendavad pakkumiste pahatahtlikku ärakasutamist. On ju selge, et kasiinofirma ei saa niisama jagada mitusada eurot boonusraha - iga mängur kannaks selle summa koheselt välja ilma kasiinomänge üldse mängimata. Selliste olukordade vältimiseks on boonuspakkumistel alati terve hulk tingimusi, mis piiravad olulisel määral väljamaksete tegemist.

Kõige tüüpilisemalt võib kohata järgnevaid tingimusi:

  • Läbimängunõue - praktiliselt igal kasiinoboonusel on läbimängupiirang, mis tähendab seda, et pead kasiinos tegema panuseid teatud määral enne, kui boonusraha on võimalik välja maksta. Paljudes kasiinodes jääb läbimängunõue 25-50x vahele (näiteks: 25 x saadud boonusrahasumma);
  • Ajapiirangud - kõik boonused on saadaval vaid teatud aja jooksul, näiteks 5 päeva jooksul pärast registreerumist. Lisaks aktiveerimisajale saab boonust ka läbi mängida teatud aja jooksul, pärast mida kaotab boonusraha kehtivuse. Kui boonust ei aktiveeri või ei mängi läbi määratud aja jooksul, jääd jäädavalt boonusest ilma;
  • Panusepiirangud - vältimaks olukordi, kus mõni õnnesepp võidab suure panusega hiiglasikke summasid (täites läbimängunõude seeläbi hõlpsamalt), on igal kasiinoboonusel panustamispiirang. Enamasti saab aktiivse boonuse ajal teha maksimaalselt 5-euroseid panuseid;
  • Mängupiirangud - tüüpilised kasiinoboonused on mõeldud vaid teatud kasiinomängude mängimiseks või saab läbimängunõuet täita vaid teatud mängude kasutamisel. Välistatud on enamasti “tulusamad”, st madalama maja eelisega mängud.

Kust leida parimad kasiinopakkumised?

Kuigi pea iga online kasiino korraldab boonuspakkumisi, on parima boonuse leidmine parasjagu suur katsumus, arvestades internetis olevat infotulva. Veelgi keerulisemaks muudavad olukorra boonuste tingimused. Lõpptulemusena võid vaadata küll kahte pealtnäha samasugust tervitusboonust, kuid enesele teadmata sattuda viletsama pakkumise otsa.

Heade pakkumiste leidmiseks tuleks leida endale üks usaldusväärne infoallikas, kuhu koondatakse aktiivsed pakkumised. Internetis leidub mitmeid infoportaale, kus on reastatud hetke parimad kasiinoboonused. Siin on 3 parimat kasiinoboonust, mida saab hetkel krabada iga Eesti kasiinosõber:

  1. Nutz kasiino tervitusboonus - unikaalne kasiinoboonus annab 200% boonust 100€ ulatuses + 50 WinSpinni. Boonuse saamiseks tuleb teha üksnes 10-eurone sissemakse, läbimängunõue on aga 25x. WinSpinnid on omapärased tasuta keerutused, mis lisatakse mängija kontole pärast kasiinoslottide mängimist. 
  2. CasinoDays tervituspakkumine - 100% boonus kuni 500€ + 100 tasuta spinni. Boonuse aktiveerimiseks tuleb teha vaid 20-eurone sissemakse, läbimängunõue on aga 35x (seda ka tasuta spinnide võitudel).
  3. QuickSlot kasiino pakkumine - 200% boonus kuni 500€ + 10%-ne cashback iga päev. Boonusraha läbimängimisnõue on vaid 30x, cashback-boonusel pole aga üldse läbimängupiiranguid.

Enne mängimise alustamist ja boonuste aktiveerimist tuleks aga kindlasti tutvuda tingimustega: see on ühe nutika mänguri garantii, mis tagab, et saad juba algusest peale täpselt aru, millise boonusega tegemist on.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Lisas: pistik | Lisatud: 21.07.2023 14:04 | Uuendatud: 21.07.2023 14:09

Vaata lisaks

Live-panustamine Jalgpalli EM 2024 ajal: Kuidas võtta oma võitudest maksimum?

Jalgpalli EM 2024 on käimas ja miljonid jalgpallifännid üle kogu maailma jälgivad põnevusega iga mängu. Lisaks mängude vaatamisele pakub EM suurepärast võimalust panustamiseks, eriti live-panustamiseks. Live-panustamine on põnev viis osaleda mängus reaalajas ja see pakub mitmeid strateegiaid, et maksimeerida oma võite. Vaatame lähemalt, kuidas live-panustamine töötab ja kuidas teha parimaid otsuseid, et oma võiduvõimalusi suurendada.

Täna, 19. juunil 2024 Eestis pilvkate tiheneb, sajab paljudes kohtades vihma ja on äikest

Täna, 19. juunil Eestis pilvkate tiheneb. Edela-Eestisse jõuab hommikupoolikul sajuala ja levib kirde suunas. Sadu on paljudes kohtades tugev. On äikest. Loode-Eestis on sadu nõrgem ja harvem. Vastu õhtut lääne poolt alates sadu lakkab ja pilved hõrenevad. Puhub lõunakaare tuul 3-9, puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub Lõuna- ja Ida-Eestis põhjakaarde, õhtuks kõikjal läänekaarde ning tugevneb 5-10, puhanguti 14 m/s, Peipsi ääres võib olla lühiajaliselt tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 15..20, Kagu-Eestis enne sadu kuni 22°C.

Millele mõelda korteri renoveerimisel?

Oled soetanud renoveerimist vajava korteri ja ei oska nüüd kuskilt peale hakata? Oleme kirja pannud mõned soovitused, millele mõelda enne kui asud tegutsema.

Täna, 18. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, esineb hoovihma ja äikest

Täna, 18. juunil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, on äikeseoht. Hommikupoolikul püsib mõnel pool udu. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 19..25, rannikul kohati kuni 17°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused