Facebook on maas

Facebook on maas

Facebook on maas

Populaarne sotsiaalvõrgustik Facebook (FB) ja sellega seotud teenused on juba üle kahe tunni maas olnud, alates poole seitsmest õhtul. Seni ühtegi päris ametliku teadet miks FB kättesaamatu on pole tulnud.

Spekulatsioonide järgi on probleem Facebookiga seotud DNS-is. DNS ehk domeeninimede süsteem on Internetiteenus, mis tõlgib domeeninimed IP aadressideks. Serverid omakorda vastavad IP aadressite alusel päringutele. Kuna domeeninimed koosnevad tähtedest, siis on neid kergem meeles pidada aga veebilehtede külastajatel, võrreldes numbritest koosnevate IP aadressidega.

Hetkel pole kasutatavad ei Facebooki veebileht ega ka äpp, lisaks häiritud Facebookiga seotud Instagrami pildijagamise võrgustik ja sõnumiteenus WhatsApp.

Tegemist on ülemaailmse rikkega.


Teema: Facebook

Lisas: pistik | Lisatud: 04.10.2021 20:50 | Uuendatud: 04.10.2021 21:07

Vaata lisaks

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused