Youtube kanalite sisu kuvamise muudatus - videod, lühivideod ja live otseülekanded kuvatakse eraldi

Youtube kanalite sisu kuvamise muudatus - videod, lühivideod ja live otseülekanded kuvatakse eraldi

Youtube kanalite sisu kuvamise muudatus - videod, lühivideod ja live otseülekanded kuvatakse eraldi

Youtube tegi oma kanalite sisu kuvamise loogikas muudatuse, edaspidi tavavideod, shorts lühivideod ja live otseülekanded kuvatakse eraldi sakkides/tab-ides.

Kui sa oled viimasel ajal tähele pannud, et mõne kanali all on mõned videod või live otseülekanded puudu siis sellel on kindel põhjus? Youtube hakkas ja hakkab järjest enamatele kasutajatele lähitulevikus kanalite vaates näitama eraldi sakkides (tab-ides) pikki tavavideosid, shorts lühivideosid ja live otseülekandeid.

Seni kuvati need kanalite vaates kõik ühes video nimelises sakis segamini koos, edaspidi video saki all enam siis shorts-e ja live otseülekandeid ning nende järelvaatamise võimalusi ei pakuta vaid neid tuleb otsida eraldi tab-ide alt.

Selle muudatuse eesmärk on sõltuvalt video vaataja eelistustest lasta tal keskenduda just talle huvitavale sisutüübile, vastavalt siis video, shorts või live ülekanne.

Muudatus puudutab nii nutitelefonide ja tahvelarvutite app-e Android ja iOS platvormidel kui ka tavalist veebiversiooni arvutis. Arvutis muudatuse tegemiseks ise midagi tegema ei pea, kui see kuva sinuni jõudnud veel pole siis tuleb lihtsalt oodata ning nutiseadmete puhul soovitatav esialgu veenduda, et app on uuendatud viimase versioonini siis kui ka siis sa veel ei näe sisu uutmoodi kuvatuna siis tuleb samuti oodata kui see ka sinu kontoni “levib”.

Allikas: Youtubes kuvatakse edaspidi eraldi sakkides/tab-ides videod, shorts lühivideod ja live otseülekanded - EYTK


Teema: Youtube

Lisas: pistik | Lisatud: 30.10.2022 14:00

Vaata lisaks

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused