Twitter teatas, et kontod mis lingivad teistele sotsiaalmeedia platvormidele kustutatakse

Twitter teatas, et kontod mis lingivad teistele sotsiaalmeedia platvormidele kustutatakse

Twitter teatas, et kontod mis lingivad teistele sotsiaalmeedia platvormidele kustutatakse

Säutsuplatvorm Twitter teatas, et kontod mis lingivad teistele sotsiaalmeedia platvormidele kustutatakse.

Lubatud pole tweedis/säutsus postitada linke või kasutajanimesid mida kasutad teistel platvormidel, ennekõike puudutab see välja toodud nimekirjas olevaid keskkondi - Facebook, Instagram, Mastodon, Truth Social, Tribel, Post ja Nostr. Lisaks kolmanda osapoole lingikeskkondi nagu linktr.ee ja lnk.bio.

Lubatud pole tweedid kujul "follow me @username on Instagram", "username@mastodon.social" ja "check out my profile on Facebook - facebook.com/username". Lubatud pole ka linkida oma profiili kirjelduses ja kodulehe väljades eelpoolnimetatud keskkondadele.

Ühe eksimuse korral võidatakse kustutada säuts või konto ajutiselt blokeerida. Korduvate rikkumiste korral võib kasutajat tabada püsiv konto kustutamine.

Pärast seda kui ärimees Elon Musk ostis Twitteri oktoobris on tabanud seda väga vastuolulised muudatused mis on kasutajates pahameelt tekitanud. Algselt sõnavabadusest rääkinud Musk on pärast keskkonna ülevõtmist tegudega risti vastupidist tegemas varasematele lubadustele.

Uuendus! Twitter otsustas kõnealuse säutsu kustutada, samuti on kadunud ka leht reeglite alajaotusest kus detailsemalt kõik erinevad versioonid lahti täpsemalt seletati.

We recognize that many of our users are active on other social media platforms. However, we will no longer allow free promotion of certain social media platforms on Twitter.

— Twitter Support (@TwitterSupport) December 18, 2022

Lisas: pistik | Lisatud: 18.12.2022 22:35 | Uuendatud: 20.12.2022 21:39

Vaata lisaks

Täna, 24. veebruaril 2024 on Eestis pilves ilm, õhtu poole võib vihma sadada

Täna, 24. veebruaril on Eestis pilves ilm. Hommikupoolikul jõuab saartele ja mandri lõunaossa vihmasadu ning levib üle maa põhja suunas, sekka võib tulla ka lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, õhtul tugevneb kagu- ja lõunatuul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused