Twitter teatas, et kontod mis lingivad teistele sotsiaalmeedia platvormidele kustutatakse

Twitter teatas, et kontod mis lingivad teistele sotsiaalmeedia platvormidele kustutatakse

Twitter teatas, et kontod mis lingivad teistele sotsiaalmeedia platvormidele kustutatakse

Säutsuplatvorm Twitter teatas, et kontod mis lingivad teistele sotsiaalmeedia platvormidele kustutatakse.

Lubatud pole tweedis/säutsus postitada linke või kasutajanimesid mida kasutad teistel platvormidel, ennekõike puudutab see välja toodud nimekirjas olevaid keskkondi - Facebook, Instagram, Mastodon, Truth Social, Tribel, Post ja Nostr. Lisaks kolmanda osapoole lingikeskkondi nagu linktr.ee ja lnk.bio.

Lubatud pole tweedid kujul "follow me @username on Instagram", "username@mastodon.social" ja "check out my profile on Facebook - facebook.com/username". Lubatud pole ka linkida oma profiili kirjelduses ja kodulehe väljades eelpoolnimetatud keskkondadele.

Ühe eksimuse korral võidatakse kustutada säuts või konto ajutiselt blokeerida. Korduvate rikkumiste korral võib kasutajat tabada püsiv konto kustutamine.

Pärast seda kui ärimees Elon Musk ostis Twitteri oktoobris on tabanud seda väga vastuolulised muudatused mis on kasutajates pahameelt tekitanud. Algselt sõnavabadusest rääkinud Musk on pärast keskkonna ülevõtmist tegudega risti vastupidist tegemas varasematele lubadustele.

Uuendus! Twitter otsustas kõnealuse säutsu kustutada, samuti on kadunud ka leht reeglite alajaotusest kus detailsemalt kõik erinevad versioonid lahti täpsemalt seletati.

We recognize that many of our users are active on other social media platforms. However, we will no longer allow free promotion of certain social media platforms on Twitter.

— Twitter Support (@TwitterSupport) December 18, 2022

Lisas: pistik | Lisatud: 18.12.2022 22:35 | Uuendatud: 20.12.2022 21:39

Vaata lisaks

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused