Uuenes ja sai täiendust Pistiku emadepäeva e-kaartide kogu

Uuenes ja sai täiendust Pistiku emadepäeva e-kaartide kogu

Uuenes ja sai täiendust Pistiku emadepäeva e-kaartide kogu

Pistiku emadepäeva teemaline e-kaartide kategooria sai jällegi tubli täienduse uute ja värskete e-kaartide näol.

Neid ja eelnevast pärit e-kaarte on võimalik kõigil soovijail saata tasuta oma tuttavatele, sõpradele ja lähedastele soovide edastamiseks digitaalseid teid pidi.

Kaarti on võimalik teele panna juba täna, emadepäev ise on homme, sina saad valida kaardi kättetoimetamise aja meie "Saada valitud ajal" funktsionaalsuse abil.

Need kes soovivad saata personaalsema väljanägemisega kaarti kus ei kuvata ka reklaambannereid saavad valida premium kaardi, selle kaardi saatmine on tasuline, makseviisiks SMS makse. Info selle kohta leiad kaardi saatmise juurest.

Mis muud, vaata kategooriat emadepäeva e-kaardid ja pane tervitused teele! Soovid sinna juurde luuletust või salmi? Pistikust leiad spetsiaalse kategooria - emadepäeva luuletused alt.

Samal teemal kirjutasime ka oma blogis: Uued 2021. aasta emadepäeva e-kaardid ja luuletused

PS! Et erinevate tähtpäevadega kursis püsimiseks jälgi meie Tähtpäevad ja riigipühad lehte

Lisas: pistik | Lisatud: 08.05.2021 13:33 | Uuendatud: 08.05.2021 13:33

Vaata lisaks

Live-panustamine Jalgpalli EM 2024 ajal: Kuidas võtta oma võitudest maksimum?

Jalgpalli EM 2024 on käimas ja miljonid jalgpallifännid üle kogu maailma jälgivad põnevusega iga mängu. Lisaks mängude vaatamisele pakub EM suurepärast võimalust panustamiseks, eriti live-panustamiseks. Live-panustamine on põnev viis osaleda mängus reaalajas ja see pakub mitmeid strateegiaid, et maksimeerida oma võite. Vaatame lähemalt, kuidas live-panustamine töötab ja kuidas teha parimaid otsuseid, et oma võiduvõimalusi suurendada.

Täna, 19. juunil 2024 Eestis pilvkate tiheneb, sajab paljudes kohtades vihma ja on äikest

Täna, 19. juunil Eestis pilvkate tiheneb. Edela-Eestisse jõuab hommikupoolikul sajuala ja levib kirde suunas. Sadu on paljudes kohtades tugev. On äikest. Loode-Eestis on sadu nõrgem ja harvem. Vastu õhtut lääne poolt alates sadu lakkab ja pilved hõrenevad. Puhub lõunakaare tuul 3-9, puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub Lõuna- ja Ida-Eestis põhjakaarde, õhtuks kõikjal läänekaarde ning tugevneb 5-10, puhanguti 14 m/s, Peipsi ääres võib olla lühiajaliselt tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 15..20, Kagu-Eestis enne sadu kuni 22°C.

Millele mõelda korteri renoveerimisel?

Oled soetanud renoveerimist vajava korteri ja ei oska nüüd kuskilt peale hakata? Oleme kirja pannud mõned soovitused, millele mõelda enne kui asud tegutsema.

Täna, 18. juunil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, esineb hoovihma ja äikest

Täna, 18. juunil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, on äikeseoht. Hommikupoolikul püsib mõnel pool udu. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 19..25, rannikul kohati kuni 17°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused