Rovanperä kiireim Kesk-Euroopa ralli reedesel esimesel katsel, keerulised olud

Rovanperä kiireim Kesk-Euroopa ralli reedesel esimesel katsel, keerulised olud

Kalle Rovanperä (Toyota) oli kiireim Kesk-Euroopa ralli kolmandal, reedesel esimesel katsel. Ott Tänak (M-Sport) oli viies.

Valitsesid keerulised teeolud, vihmamärg rada koos mudaga mida teele järjest kanti muutes selle taganttulijatele järjest libedamaks.

Kokkuvõttes jätkab liidrina katsel neljas olnud Thierry Neuville (Hyundai), Rovanperä tõusis teiseks ning Tänak langes kolmandaks.

Draamat põhjustasid mitmed rehvipurunemised, Rally1 meestest lõhkus oma esirehvi Sébastien Ogier (Toyota), kaotust kogunes tal parematele üle neljakümne sekundi, sarnaste probleemidega maadlesid ka mitmed Rally2 sõitjad - Gus Greensmith (Škoda), Adrien Fourmaux (M-Sport) ja teised.

Rally2 meistritiitli lootused kustusid Yohan Rossel jaoks kes juhtis selle klassi arvestuses rallit ning omas seni häid väljavaateid ka aasta kokkuvõttes kuid eksimus ning väljasõit lõpetasid tema võistluse varakult.

Ralli jätkub 11:42 neljanda katsega, Zvotoky 1 nimelisel katsel on pikkust 23.81 kilomeetrit. Kokku täna veel neli kiiruskatset kavas.

Seni sõidetud kiiruskatsete kokkuvõtted ja tulemused

Uudise foto: Toyota Gazoo Racing


Teema: Ott Tänak


Seotud võistlus

Lisas: pistik | Lisatud: 27.10.2023 11:41 | Uuendatud: 27.10.2023 12:05

Kesk-Euroopa Ralli - Central Europe Rally 2023 SS3 TOP 10

KohtSõitjaRiikMeeskondAeg
1.69SoomeKalle RovanperäSoomeJonne HalttunenToyota GR Yaris Rally17:08.2
2.4SoomeEsapekka LappiSoomeJanne FermHyundai i20 N Rally1+ 1.8
3.33SuurbritanniaElfyn EvansSuurbritanniaScott MartinToyota GR Yaris Rally1+ 3.4
4.11BelgiaThierry NeuvilleBelgiaMartijn WydaegheHyundai i20 N Rally1+ 4.5
5.8EestiOtt TänakEestiMartin JärveojaFord Puma Rally1+ 9.6
6.13LuksemburgGrégoire MunsterBelgiaLouis LoukaFord Puma Rally1+ 15.3
7.7PrantsusmaaPierre-Louis LoubetPrantsusmaaBenjamin VeillasFord Puma Rally1+ 18.4
8.18JaapanTakamoto KatsutaIirimaaAaron JohnstonToyota GR Yaris Rally1+ 18.9
9.3SoomeTeemu SuninenSoomeMikko MarkkulaHyundai i20 N Rally1+ 21.6
10.27SoomeEmil LindholmSoomeReeta HämäläinenHyundai i20 N Rally2+ 31.4

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Kuidas mängukate mõjutab tennise ennustusvalikuid

Tennises mõjutab mängu tugevalt väljakukate. Savi, muru ja kõvakate muudavad palli kiirust, põrget ning mängutempot, mistõttu võib sama mängija eri turniiridel näidata üsna erinevat taset. Spordiennustuse puhul aitab katte arvestamine paremini hinnata, millised tingimused ühele või teisele mängijale sobivad.

Tiit ja Teet lahendavad kliimaprobleemi, mehed pole suupeale kukkunud

Kliima soojenemine ja selle tagajärjed on teemad, mille üle arutavad teadlased, poliitikud ja keskkonnaeksperdid üle maailma. Aga mis juhtub siis, kui sõna saavad legendaarsed ärikaksikud Tiit ja Teet? Nagu arvata võib, vaatavad nemad probleemile hoopis oma nurga alt ning keerulisele küsimusele leitakse märksa lihtsam lahendus.

Täna, 18. augustil 2026 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm, kohati hoovihma

Täna, 18. augustil 2026 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab hoovihma, pärastlõunal on Ida-Eestis pilvisem ja sajuhooge laialdasemalt. Tuul pöördub läänekaarest põhjakaarde 2-8, rannikul kuni 10 m/s. Õhutemperatuur on 16..20°C.

Täna, 17. augustil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, mitmel pool päeval hoovihma

Täna, 17. augustil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, õhtuks sajuvõimalus väheneb. Puhub läänekaare tuul 4-10, puhanguti kuni 13, põhjarannikul valdavalt läänetuul puhanguti kuni 16 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 17..22°C.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!