RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli 2020 toimub ühepäevases formaadis

Kommenteeri - RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli 2020 toimub ühepäevases formaadis

RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli 2020 toimub ühepäevases formaadis

Tulenevalt viimastest arengutest seoses COVID-19 viiruse levikuga on RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli korraldaja otsustanud rakendada rahvatervise tagamiseks täiendavaid lisameetmeid.

  • Võistluste korraldaja rakendab COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks lisameetmeid
  • RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli saab toimuma ühepäevase üritusena (pühapäeval, 23.08.2020)
  • Rallil sõidetakse neli erinevat kiiruskatset, mida läbitakse kaks korda
  • Lisakatsetel kokku 16 pealtvaatamise kohta
  • Üritusele müüakse kokku 1650 isikustatud pääset hinnaga 50€ läbi Piletilevi müügisüsteemi

Esialgu kahele päevale planeeritud ralli toimub nüüd vaid pühapäeval, 23. augustil. See aga tähendab, et ära jääb ka esialgu laupäeva õhtusse planeeritud Võru linnakatse ning traditsiooniks saanud stardi- ja finishipoodium Võru keskväljakul. Rallile antakse start Võru linnas paiknevast hoolduspargist pühapäeva hommikul kell 8:30 ja esimene auto finisheerib samal õhtul samas kohas kell 19:16.

Võistluste direktori Gabriel Müürsepa sõnul on täiendavate meetmete rakendamine vajalik samm: „Arvestades viiruspuhangu eskaleerumist Lõuna-Eesti piirkonnas, oleme otsustanud rakendada viiruse leviku tõkestamiseks täiendavaid lisameetmeid. Suurimad muudatused tulevad pealtvaatajate arvus, võistluste ajakavas ja piletimüügis.“

„Kui varasemalt planeerisime maksimaalseks pealtvaatajate arvuks kuni 6000 rallifänni, siis nüüd oleme sunnitud seda vähendama 1650 peale. Juhindume oma tegevuses nii Vabariigi Valitsuse, Terviseameti kui ka Politsei- ja Piirivalveameti soovitustest, et tagada piisav inimeste hajutatus kogu võistlustrassi ulatuses. Lisaks eelnevale, võtame kasutusele ka isikustatud piletimüügi, mis tähendab, et pileteid saab osta vaid läbi Piletilevi müügisüsteemi, kusjuures iga pilet on seotud konkreetse isikukoodiga ning seda edasi müüa või anda pole võimalik.“

Piletimüük algab esmaspäeval, 17. augustil kell 10:00 Piletilevi veebikeskkonnas. Pileti ostmisel on kohustuslik siduda pilet nime ja isikukoodiga, need andmed trükitakse piletile ja salvestatakse andmebaasi. Pileteid saab osta vaid üks pilet korraga, mis tuleb koheselt siduda ka piletiomaniku isikukoodiga. Tulenevalt limiteeritud pealtvaatajate arvust, sel aastal lastepileteid ega muid soodustusi ei rakendata.

Kokku on võistlustrassil 16 erinevat pealtvaatamise kohta, mis avalikustatakse RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli ametlikul veebilehel.  Piletikontroll toimub katsetele viivatel teedel koos isiku tuvastamisega, seega on pealtvaatajatel kohustuslik kaasas kanda isikut tõendavat dokumenti. Kõik piletikontrolörid kannavad isikukaitsevahendeid ning kõikides kontrollpunktides on tagatud desinfitseerimisvahendid. Vältimaks täiendavaid kontakte ja tagamaks suuremat hajutatust, ei pakuta pealtvaatamisaladel meelelahutust ega toitlustust.

Seoses kehtivate piirangutega tuleb kõigil „punastest riikidest“ saabuvatel välisvõistlejatel, meeskonnaliikmetel ja ajakirjanikel teha 72h enne Eestisse saabumist COVID-19 PCR test ning saata testi tulemused võistluste korraldajale. Kõikidel võistlejatel, meeskonnaliikmetel ja ajakirjanikel tuleb täita enne võistlusele tulekut tervisedeklaratsioon.

Korraldaja palub nii pealtvaatajatel, võistlejatel, meeskonnaliikmetel ja ajakirjanikel kasutada isikukaitsevahendeid. Selleks, et üritus kulgeks kõikidele osapooltele ohutult on rangelt soovituslik järgida allolevaid põhimõtteid:

  • Ära tule, kui tunned end halvasti!
  • Desinfitseeri!
  • Kanna maski!
  • Ära sotsialiseeru!
  • Arvesta võistlejate privaatsusega ja ära küsi autogramme või selfie’sid!“

Lisaks viirusest tulenevatele ohtudele tuletab korraldaja kõigile meelde, et iga pealtvaataja kohustus on veenduda oma turvalisuses. Rallit võib vaadata vaid selleks ettenähtud kohtades ja kui esimese auto stardini on jäänud vähem kui 30min, ei tohi võistlustrassil enam liikuda.

RedGrey Team Lõuna-Eesti Ralli start on planeeritud 23. augustil kell 08:30 Võru linnas asuvas hoolduspargis. Ühel päeval sõidetaval rallil on kavas kokku 8 kiiruskatset, millest 4 on korduvkatsed. Ralli hooldusala ja võistluskeskus on sel aastal koroonaviiruse leviku tõkestamisega seotud piirangutest tulenevalt pealtvaatajatele suletud.


Teema: Koroonaviirus


Seotud võistlus

Lisas: pistik | Lisatud: 14.08.2020 16:48 | Uuendatud: 14.08.2020 16:48

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
RõõmusNäitab keeltNaljakasKuriKurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Täna, 15. juulil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab kohati hoovihma

Täna, 15. juulil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare, saartel ka lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 11 m/s, õhtul muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 22..26, rannikul kohati kuni 20°C.

Täna, 13. juulil 2024 lõuna poolt alates pilvisus aegamisi tiheneb, võib sadada vähest vihma

Täna, 13. juulil on lõuna poolt alates pilvisus aegamisi tiheneb. Kohati võib sadada vähest vihma, õhtul jõuab Liivi lahe ümbrusse ja mandri lõunaserva tugevam sajuvöönd, mis levib edasi põhja-kirde suunas, kohati on äikest. Puhub idakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s, õhtul tugevneb saartel ja Liivi lahe ümbruses kirde- ja idatuul 7-12, puhanguti kuni 19 m/s. Õhutemperatuur on 23..28, rannikul kohati kuni 20°C.

Mis on korrutustabel ja kuidas seda kasutada?

Allpool väike selgitus ja õppetus mis on korrutustabel ja kuidas seda kasutada.

Täna, 12. juulil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab hoovihma ja esineb äikest

Täna, 12. juulil on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikeseoht ja sadu võib olla tugev. Hommikul on paiguti udu. Pärastlõunal pilvisus järk-järgult hõreneb ja sajuvõimalus väheneb. Puhub läänekaare tuul 3-9 m/s, äikese ajal võib olla tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 20..26, rannikul kohati kuni 18°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused