Teema: Koroonaviirus

Koroonaviiruse poolt põhjustatud pandeemia on kiiresti leviva viiruse SARS-CoV-2 tekitatud koroonahaiguse (COVID-19) puhang, mis sai alguse hiljemalt 2019. aasta sügisel Hiinas Wuhanis

Terviseamet kutsub meediat mitte levitama uhuu-teadust

Terviseamet kutsub meediat mitte levitama uhuu-teadust

Viimastel nädalatel kõlab paaris Eesti raadiojaama eetris reklaamklipp, mis kutsub üles külastama veebilehekülge vaktsineerimise võimalike kõrvalmõjude kohta. Paraku sisaldab viidatud lehekülg rohkelt valeinfot, mille tõttu võib kriitikatundeta lugeja tunnetada ohtu vaktsiinides, mis on tegelikult ohutud.

Lisas: pistik | Lisatud: 28.12.2022 18:17

Prokuratuur ei tuvastanud endise haridusministri, Liina Kersna, poolt tehtud kiirtestihankes kuritegu

Prokuratuur ei tuvastanud endise haridusministri, Liina Kersna, poolt tehtud kiirtestihankes kuritegu

Eesti Riigiprokuratuur lõpetas täna kriminaalmenetluse, milles kontrolliti Haridus- ja Teadusministeeriumi möödunud aasta oktoobris sõlmitud hankelepingu asjaolusid.

Lisas: pistik | Lisatud: 13.12.2022 13:29

Esmaspäevase seisuga vajas haiglaravi 97 COVID-19 patsienti

Esmaspäevase seisuga vajas haiglaravi 97 COVID-19 patsienti

Esmaspäeva hommikuse seisuga vajas Eestis haiglaravi 97 COVID-19 patsienti. Eelmisel nädalal avati haiglates 80 uut COVID-19 haigusjuhtumit. Positiivsete testide osakaal kasvas pea 15% võrra.

Lisas: pistik | Lisatud: 29.06.2022 13:07
123 ... 230>

Vaata lisaks

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused