Rovanperä kihutab 2024. aastal WRC-sarjas kaasa ainult pooltel rallidel

Kommenteeri - Rovanperä kihutab 2024. aastal WRC-sarjas kaasa ainult pooltel rallidel

Rovanperä kihutab 2024. aastal WRC-sarjas kaasa ainult pooltel rallidel

Valitsev WRC-sarja maailmameister Kalle Rovanperä teatas oma uuest lepingupikendusest Toyota Gazoo Racing meeskonnaga. Asja püant on, aga selles, et noor soomlane ei heitlegi algaval, 2024. aasta hooajal maailmameistritiitlile, sest võtab osa ainult pooltest võistlustest.

Uudise foto: Toyota Gazoo Racing


Seotud võistlus

Lisas: pistik | Lisatud: 20.11.2023 18:08 | Uuendatud: 20.11.2023 18:33

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
RõõmusNäitab keeltNaljakasKuriKurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod


Vaata lisaks

Täna, 8. detsembril 2023 on Eestis pilves ilm, sajab lund ja tuiskab

Täna, 8. detsembril on Eestis pilves ilm. Sajab lund, kohati tuiskab, pärastlõunal Lääne-Eestis sajuvõimalus väheneb. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -7..-12, saartel -2..-6°C

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Kuna jõulud on vaid mõne nädala pärast, keerlevad paljudel peas mõnusad pidulikud mured. Kui ühed otsivad huvitavamat viisi kuuse ehtimiseks või olemasolevate nõudekollektsiooni värskendamiseks, otsivad teised juba jõulukinke. Sellepärast on Formadore e-poe esindajad otsustanud jagada, mida inimesed tavaliselt jõuludeks valmistudes ostavad, ning ka populaarseimaid jõulukaupu, mida nende sortimendist leida võib.

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Võib sadada kerget lund. Hommikul on paiguti udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6, pärastlõunal pöördub saartel lõunasse ja kagusse 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -5..-11, saarte rannikul paiguti kuni 0°C.

Täna, 4. detsembril 2023 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab lund

Täna, 4. detsembril 2023 on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7, saartel valdavalt põhjakaare tuul puhanguti kuni 10 m/s. Õhutemperatuur on -4..-10, saarte rannikul paiguti kuni -1°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused