The Sims mängude uudised siit ja sealt - leht 3

The Sims 3: Fast Lane Stuff

The Sims 3: Fast Lane Stuff

The Sims 3 teine eripakk kannab nime Fast Lane Stuff. Esimene The Sims 3: Design & High Tech Stuff, väljastati teadupärast juba veebruaris.

Lisas: pistik | Lisatud: 16.08.2010 22:45

The Sims 3 VIP News juuli 2010

The Sims 3 VIP News juuli 2010

Ilmunud järjekordne The Sims 3 VIP News nimeline ametlik online uudiskiri, juuli 2010.

Lisas: pistik | Lisatud: 25.07.2010 10:46

Sims 3 onlineajakirjad SF Magazine ja Simatography Magazine

Sims 3 onlineajakirjad SF Magazine ja Simatography Magazine

Kui seni on saanud Pistiku vahendusel silma peal hoida The Sims 3 veebiajakirjal LivingSims siis nüüd tutvustame paari uut natuke teise suunitlusega Sims onlineajakirja. Loodetavasti leidub tulevikus ka nende uute numbrite tuvtustamiseks piisavalt aega.

Lisas: pistik | Lisatud: 01.07.2010 21:51

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused