Toru uus versioon 0.5 üleval

Toru uus versioon 0.5 üleval

Nüüd on Toru (toru.ee) videoteenuses üleval uus versioon 0.5. Uued võimalused lasevad sinu Toru kodulehest teha peaaegu et oma isikliku telekanali Internetis.

Suurimaks muudatuseks ongi võimalused kasutaja esilehe ehk oma “kanali” kujundamisel (vaata oma Seaded lehe alaosasse):

* Sarnaselt Nagile toimib iga kasutajanime puhul sinu oma aadress http://kasutajanimi.toru.ee/ (näiteks jk.toru.ee või reigo.toru.ee).
* Päisesse saab kujunduselemendina lisada kuni 875×150 pikslit GIF, JPG või SWF kujunduselemendi, nii-öelda oma kanali päise.
* Päise pildile saab lisada lingi oma koduleheküljele või mõnele välisele saidile
* Saad ise valida, mis mooduleid (sinu viimased videod ja nende kommentaarid, sinu lemmikvideod, tuttavad ja fännid, sind tuttavaks lisanud), näidatakse sinu kanali esilehel
* Suurelt saad esile tuua ühe oma video, kas lihtsalt viimase või valida ühe oma videote seast.

Lisandunud on lemmikkasutajate ja tuttavate-sõprade süsteem. Lähipäevil ühendame selle ka Nagi tuttavate ja Fotoalbumi sõbralistiga, et valitud kasutajad oleks kajastatud kõigis kolmes teenuses ja neid ei peaks eraldi valima. Seega kellel juba täna Nagis ja Fotoalbumis sõbrad-tuttavad valitud, oodake veidi - varsti ilmuvad need ka sinu Toru kontole.

Lisaks eraisiku kontole saab Torus registreerumisel nüüd valida ka firmakonto tüübi, et teha konto näiteks oma telekanali, videofirma, bändi, produktsioonistuudio või filmigrupi jaoks. Koos oma videokanaliga on see hea võimalus enda promomiseks Internetis.

Üks muudatus: väline video linkimine oma blogisse või kodulehele on nüüd uue linkide süsteemiga ja olemasolevad lingid läksid katki, väga vabandame! Väliste linkide jaoks saab nüüd mugavalt valida ka näidatava video suurust, sest 480 piksli laius pole alati kõige mugavam.

Parandatud on videote uploadi süsteemi, nüüd ei tohiks vigu esineda ka väga pikkade uploadidega.

Valmis on ka meie video- ja filmikonkursside moodul, sarnaselt Nagi ja Fotoalbumi fotokonkurssidega lisanduvad lähiajal ka video- ja filmikonkursid.

Proovige, katsetage ja andke teada, millised on teie ootused Toru suhtes edaspidi!

Ainsa miinusena on lisandunud reklaamklipid mida vaadatava video lõppedes näidatakse.

Toru.ee

Lisas: pistik | Lisatud: 27.10.2007 11:28

Vaata lisaks

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused