Politsei hoiatab SEB, Smart-ID ja LHV nimel levivate pettuste eest

Politsei hoiatab SEB, Smart-ID ja LHV nimel levivate pettuste eest

Politsei hoiatab SEB, Smart-ID ja LHV nimel levivate pettuste eest

Politsei- ja Piirivalveamet juhib tähelepanu, et hetkel levivad pettused SEB, Smart-ID ja LHV nimel. Pettus võib tulla e-kirjaga või SMS-ga, milles väidetakse, et teie kontoga on tekkinud probleem.

Pettuse juurde on lisatud link ja sellele vajutades avaneb väga hästi järele tehtud veebileht, kus palutakse oma kontole sisse logida ja midagi üle kinnitada. Suurim probleem on fakt, et tegu pole õige veebilehega ning läbi kinnitusprotsessi annate õigused teha tehinguid teie nimel.

Soovitatav on mitte vajuta da lingile ega sisestada lingi kaudu saadud kodulehel oma pangakonto andmeid või PIN-koode, sest on reaalne oht kaotada oma raha.

Politsei soovitab kustuta need e-kirjad ja SMS-id. Teavita pettusest politseid, et nad saaksid ka teisi kiirelt hoiatada.

Lisaks ka soovitus, et sisene alati oma panka äppi või veebi kaudu.

Uudise foto: Politsei- ja Piirivalveamet


Teema: Politsei, Küberturvalisus

Lisas: pistik | Lisatud: 01.02.2023 20:45 | Uuendatud: 01.02.2023 20:54

Vaata lisaks

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused