Tallinna Haabersti linnaosa mänguväljakud ja spordiplatsid on taas avatud

Tallinna Haabersti linnaosa mänguväljakud ja spordiplatsid on taas avatud

Tallinna Haabersti linnaosa mänguväljakud ja spordiplatsid on taas avatud

Haabersti linnaosavalitsuse tellimusel läbisid sel nädalal põhjaliku puhastuse 57 mänguväljakut, spordiplatsi ning koerte jalutusväljakut. Peale puhastust eemaldati kõikidelt mänguväljakutelt ja spordiplatsidelt nende kasutamist keelavad lindid ja sildid.

Vaata ka: Koroonaviiruse info ja Koroonaviiruse kaart ja statistika koos diagrammidega

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et Haabersti linnaosa mänguväljakud ja spordiplatsid on taas avatud ning ootavad kõiki huvilisi mängima ja sportima. „Enne avamist lasi linnaosavalitsus põhjalikult pesuvahendiga puhastada kõik mänguväljakud, spordiplatsid kui ka koerte jalutusväljakud,“ ütles Hanimägi.

„Linnaosavalitsuse tellimusel käib hetkel veel mänguväljakutel liiva sõelumine, kuid ka need tööd saavad lähipäevadel lõpetatud,“ lisas Hanimägi.

Vaatamata sellele, et kõik mänguväljakud ja spordiplatsid on linnaosas nüüd taas avatud, kutsus linnaosavanem nende kasutamisel siiski hoidma omavahelist distantsi ning jälgima isiklikku kätehügieeni. Samuti tuletas linnaosavanem meelde, et haigena tuleb püsida kodus ning palus haigena linnaosa mänguväljakuid ja spordiplatse mitte külastada.

Allikas: Tallinn

Lisas: pistik | Lisatud: 16.05.2020 16:03 | Uuendatud: 16.05.2020 16:03

Vaata lisaks

Täna, 13. juulil 2024 lõuna poolt alates pilvisus aegamisi tiheneb, võib sadada vähest vihma

Täna, 13. juulil on lõuna poolt alates pilvisus aegamisi tiheneb. Kohati võib sadada vähest vihma, õhtul jõuab Liivi lahe ümbrusse ja mandri lõunaserva tugevam sajuvöönd, mis levib edasi põhja-kirde suunas, kohati on äikest. Puhub idakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s, õhtul tugevneb saartel ja Liivi lahe ümbruses kirde- ja idatuul 7-12, puhanguti kuni 19 m/s. Õhutemperatuur on 23..28, rannikul kohati kuni 20°C.

Mis on korrutustabel ja kuidas seda kasutada?

Allpool väike selgitus ja õppetus mis on korrutustabel ja kuidas seda kasutada.

Täna, 12. juulil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab hoovihma ja esineb äikest

Täna, 12. juulil on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikeseoht ja sadu võib olla tugev. Hommikul on paiguti udu. Pärastlõunal pilvisus järk-järgult hõreneb ja sajuvõimalus väheneb. Puhub läänekaare tuul 3-9 m/s, äikese ajal võib olla tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 20..26, rannikul kohati kuni 18°C.

Ilm täna, 11. juulil 2024 Eestis

Täna, 11. juulil on ennelõunal on Ida-Eestis vähese pilvisusega sajuta ilm, saartel ja Lääne-Eestis pilvisus tiheneb ja sajab hoovihma, on äikest, pärastlõunal on hoogsadusid äikesega ka mandri kesk- ja põhjaosas. Õhtul jõuab Liivi lahelt uus sajuala Lääne-Eestisse ning laieneb mandrile ja saartele, on äikest ning kohati on sadu tugev. Puhub valdavalt kagutuul 5-10, puhanguti 13, läänerannikul kuni 15 m/s, äikese ulatuvad puhanguid üle 20 m/s, õhtul lõunakaare nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 24..30, rannikul ja sajupilvede all 20°C ümber.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused