Lätist õppuselt naasvad kaitseväe kolonnid sulgevad ajutiselt Pärnus Papiniidu silla

Lätist õppuselt naasvad kaitseväe kolonnid sulgevad ajutiselt Pärnus Papiniidu silla

Lätist õppuselt naasvad kaitseväe kolonnid sulgevad ajutiselt Pärnus Papiniidu silla

Laupäeval alustab õppuselt Teraskilp tagasi Eestisse naasmist kaitseväe rasketehnika, mida on saatmas sõjaväepolitsei. Liikuvate kolonnide tõttu suletakse Pärnus Papiniidu sild lühikeseks ajaks teistele liiklejatele.

Seoses üksuste õppuselt tagasi Eestisse liikumisega võib laupäevast esmaspäevani näha marsruudil Ikla-Pärnu-Türi-Paide-Tapa mitmeid kaitseväe kolonne, mida on eskortimas sõjaväepolitsei.

Kuna kolonnides on rasketehnikat, siis sellest tulenevalt on kolonnide liikumiskiirus tavapärasest aeglasem. Lisaks suletakse Pärnus Papiniidu sild lühiajaliselt teistele liiklejatele, mistõttu palub kaitsevägi liiklejatel olla liikluses eriti tähelepanelik ning järgida reguleerijate märguandeid.

Papiniidu sild ajutiselt liikluseks suletud:
31. oktoobril umbes kell 12:30
1. novembril umbes kell 12:30
2. novembril umbes kell 13:30

Lisas: pistik | Lisatud: 31.10.2020 07:10 | Uuendatud: 31.10.2020 07:10

Vaata lisaks

Täna, 13. juulil 2024 lõuna poolt alates pilvisus aegamisi tiheneb, võib sadada vähest vihma

Täna, 13. juulil on lõuna poolt alates pilvisus aegamisi tiheneb. Kohati võib sadada vähest vihma, õhtul jõuab Liivi lahe ümbrusse ja mandri lõunaserva tugevam sajuvöönd, mis levib edasi põhja-kirde suunas, kohati on äikest. Puhub idakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s, õhtul tugevneb saartel ja Liivi lahe ümbruses kirde- ja idatuul 7-12, puhanguti kuni 19 m/s. Õhutemperatuur on 23..28, rannikul kohati kuni 20°C.

Mis on korrutustabel ja kuidas seda kasutada?

Allpool väike selgitus ja õppetus mis on korrutustabel ja kuidas seda kasutada.

Täna, 12. juulil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab hoovihma ja esineb äikest

Täna, 12. juulil on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikeseoht ja sadu võib olla tugev. Hommikul on paiguti udu. Pärastlõunal pilvisus järk-järgult hõreneb ja sajuvõimalus väheneb. Puhub läänekaare tuul 3-9 m/s, äikese ajal võib olla tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 20..26, rannikul kohati kuni 18°C.

Ilm täna, 11. juulil 2024 Eestis

Täna, 11. juulil on ennelõunal on Ida-Eestis vähese pilvisusega sajuta ilm, saartel ja Lääne-Eestis pilvisus tiheneb ja sajab hoovihma, on äikest, pärastlõunal on hoogsadusid äikesega ka mandri kesk- ja põhjaosas. Õhtul jõuab Liivi lahelt uus sajuala Lääne-Eestisse ning laieneb mandrile ja saartele, on äikest ning kohati on sadu tugev. Puhub valdavalt kagutuul 5-10, puhanguti 13, läänerannikul kuni 15 m/s, äikese ulatuvad puhanguid üle 20 m/s, õhtul lõunakaare nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 24..30, rannikul ja sajupilvede all 20°C ümber.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused