Muutus kolme kiiruskaamera asukoht

Muutus kolme kiiruskaamera asukoht

Muutus kolme kiiruskaamera asukoht

Seoses 2+2 teelõigu ehitusega Tallinn–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel tõsteti 21.09.22-22.09.22 kolm kiiruskaamerakabiini püsivalt ümber uude asukohta.

Kolm kiiruskaamerakabiini jäid ehitustööde tulemusena kogujateedele, kus need ei täitnud enam oma eesmärki ning oli vaja viia uutesse asukohtadesse.

Kaks mõõtekabiini paigaldatakse Ida-Virumaale Jõhvi valda Kotinuka külla ning kolmas mõõtekabiin Lääne-Virumaale Haljala valda Põdruse külla. 

Esmalt tehakse kaamerakabiinide uutes asukohtades seadistustööd ning liikluskorraldus viiakse vastavusse uute oludega. Transpordiamet teavitab liiklejaid, kui kiiruskaamerad käivitatakse.

Kiiruskaamerakabiinide vanad asukohad:

Riigitee nr 11708 Kuivajõe - Liiva mnt 4,2. km. Suund: Kuivajõe – Liiva.
Riigitee nr 15218 Mustla - Võõbu mnt 1,7. km. Suund: Mustla - Võõbu.
Riigitee nr 11141 Ardu - Ojasoo mnt 10,9 km. Suund: Ojasoo – Ardu.

Kiiruskaamerakabiinide uued asukohad:

Riigitee nr 1 Tallinn – Narva mnt km. 92,87. Suund: Narva - Tallinn.
Riigitee nr 1 Tallinn – Narva mnt 164,55 km. Suund: Narva – Tallinn.
Riigitee nr 1 Tallinn - Narva mnt km. 164,37. Suund: Tallinn – Narva.

Vaata ka meie erilehte kiiruskaamerad

Uudise foto: Transpordiamet


Teema: Kiiruskaamerad

Lisas: pistik | Lisatud: 26.09.2022 15:14

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused