Eesti ilm täna, 2. jaanuaril 2023: pilvisus tiheneb, sajab vihma ja lörtsi

Eesti ilm täna, 2. jaanuaril 2023: pilvisus tiheneb, sajab vihma ja lörtsi

Eesti ilm täna, 2. jaanuaril 2023: pilvisus tiheneb, sajab vihma ja lörtsi

Pilvisus tiheneb. Pärastlõunal jõuab saartele vihma- ja lörtsisadu ja levib üle maa kirde suunas, kohati sajab ka lund ja jäävihma. On jäiteoht. Tuul pöördub läänekaarest kagusse 3-8, õhtul rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur tõuseb Lääne-Eestis 0..+4, Ida-Eestis 0..-3°C.

Peipsi järv - Puhub läänekaare tuul, pärastlõunal pöördub kagusse 3-8, hilisõhtul puhanguti kuni 12 m/s. Peamiselt sajuta. Nähtavus mõõdukast heani. Õhutemperatuur on -1..-3°C.

Eesti linnad

LinnTemperatuurSademedTuul
Haapsalu0°C9.4mm (vihm) 5.7m/s
Kärdla2°C8.0mm (vihm) 6.5m/s
Kuressaare3°C11.5mm (vihm) 8.8m/s
Narva0°C0mm 6.2m/s
Paide-1°C3.0mm (lumi) 4.5m/s
Pärnu0°C9.4mm (vihm) 6.1m/s
Tallinn0°C4.20.4mm (vihm) (lumi) 6.5m/s
Tartu0°C0.53.2mm (vihm) (lumi) 4.4m/s
Viljandi0°C3.73.0mm (vihm) (lumi) 4.9m/s
Võru0°C1.45.3mm (vihm) (lumi) 4.8m/s

Öösel

Pilves. Sajab vihma ja lörtsi, Kirde-Eestis ka lund, hommikupoole ööd läheb sadu Põhja- ja Kesk- Eestis üle lumeks. On jäiteoht. Puhub kagu- ja idatuul 4-10 m/s, pöördub hommikuks põhjakaarde. Õhutemperatuur on -3..+3°C.

Hoiatused

Täna hoiatatakse teedel on libeduseohu eest. Tegemist 1. taseme hoiatusega.

Esimene tase tähendab, et ilm võib teatud olukordades olla ohtlik. Arvesta sellega, kui sinu tegevus on ilmast mõjutatud. Jälgi edasist ilmaprognoosi.

Eelnevate aastate ilm 2. jaanuaril

  • 2021. aastal - Täna, 2. jaanuar on pilves ilm, sajab lund ja lörtsi
    Pilves ilm. Paljudes kohtades sajab lund ja lörtsi, paiguti ka vähest vihma. Tuul pöördub põhjakaarest läänekaarde 3-8, põhjarannikul loodetuul puhangud kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on -1..+2°C.

Üldine

Päike tõuseb täna kell 10:17 ja loojub kell 16:32 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma Eestis siit: Ilm ja ilmaprognoosi tänaseks siit: Ilmateade

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 02.01.2023 10:14

Vaata lisaks

Tänak teatas Hyundaist lahkumisest ja pausi võtmisest täiskohaga rallisõidust

Eesti parim rallisõitja Ott Tänak teatas täna sotsiaalmeedia kaudu, et lahkub hooaja järel Hyundai meeskonnast ja võtab pausi täiskohaga rallisõidust.

Täna, 9. novembril 2025 on Eestis pilves ilm, mitmel pool vähest vihma

Täna, 9. novembril 2025 on Eestis pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Puhub läänekaare tuul 1-7, rannikul puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on 5..10°C.

Täna, 8. novembril 2025 on Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm, sajab vähest vihma

Täna, 8. novembril 2025 on Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm. Hommikul on paiguti udu. Pärastlõunal sajab kohati vähest vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 1-7, rannikul kuni 10 m/s. Õhutemperatuur on 7..11°C.

Täna, 7. novembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, mitmel pool vihma

Täna, 7. novembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärastlõunal lääne poolt alates sajuvõimalus väheneb. Kohati on udu. Puhub edela- ja läänetuul 3-8, rannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 9..12°C.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!