Tulekahju Suur-Sõjamäel asuvas jäätmejaamas

Tulekahju Suur-Sõjamäel asuvas jäätmejaamas

Tulekahju Suur-Sõjamäel asuvas jäätmejaamas

Üle Tallinna on täna õhtul näha levimas suitsu ning Päästeamet annab teada, et täna kell 17.49 teatati tulekahjust Tallinnas Suur-Sõjamäe tänaval asuvas jäätmejaamas. Inimesi evakueeritakse, hetkel kannatanuid ei ole. Põlengust levib mürgine suits - palutakse Suur-Sõjamäe ja Lasnamäe piirkonna inimestel uksed/aknad suletuna hoida ning piirkonnas liikumist vältida!

Uuendus:

Nagu mainitud siis sai sai häirekeskus teate, et Rae vallas Soodevahe külas Suur-Sõjamäe tänaval põleb jäätmejaam. Sündmusele reageeriti kõrgeima astme järgi. Põleng oli intensiivne ning sündmuskohalt levis ohtrasti suitsu. Ohuala oli 3 kilomeetrit ning kõikidel lähipiirkonna elanikel paluti kodude uksed-aknad suletuna hoida ja sundventilatsioon välja lülitada. Suits oli mürgine.

Päästetöid alustati neljas töölõigus ning kõrgendatud riskikeskkonnas, kuna hoones käideldakse ohtlikke aineid. Lisaks käivitati eraldi töölõik kõrvalasuvate hoonete kaitsmiseks. Hetkel teateid kannatanutest ei ole. Ohualas olevatele inimestele saadeti välja EE-ALARM sõnum käitumisjuhistega. Liiklus Suur-Sõjamäe tänaval oli osaliselt suletud ning seda reguleeris politsei. Päästeamet palus piirkonnas liiklemist vältida.

Päästesündmusele reageerisid päästemeeskonnad Assaku, Keila, Kesklinna, Lasnamäe, Lilleküla, Muuga, Nõmme ja Pirita kutselistest päästekomandodest ning vabatahtlikud päästjad Arukülast, Hüürust, Kostiverest, Raest, Sakust, Sauelt, Tabasalust ja Tõdvalt. Sündmuse lahendamisele kaasati koostööpartnerid Keskkonnaametist, politseist ja kiirabist.


Teema: Tulekahju, Tallinn, Suur-Sõjamäe, Päästeamet

Lisas: pistik | Lisatud: 23.05.2023 20:19 | Uuendatud: 23.05.2023 23:51

Vaata lisaks

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Täna, 21. veebruaril 2024 on Eestis pilves, esineb lund ja lörtsi

Täna, 21. veebruaril on pilves ilm. Ennelõunal sajab Lääne- ja Kesk-Eestis lund, lörtsi ja vihma. Keskpäeva paiku jõuab saartele uus sajuala, mis levib õhtuks mandri keskossa. Sajab vihma ja lörtsi, mandril ka lund. Mitmel pool on jäidet. Ida-Eestis on peamiselt sajuta. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti 12-15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+2°C.

Eesti.ee täienes uue volituste haldamise võimalusega

Riigiportaal eesti.ee läks üle uuele kesksele volituste haldamise infosüsteemile Pääsuke, mis muudab ettevõtte esindajatele erinevate ametiasutuste iseteeninduskeskkondadesse juurdepääsude andmise mugavamaks.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused