Täna, 18. augustil 2023 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 18. augustil 2023 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 18. augustil 2023 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 18. augustil on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, enam on sajuhooge Lõuna- ja Lääne-Eestis, õhtupoolikul suureneb äikeseoht. Puhub ida- ja kirdetuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 19..23, Lõuna-Eestis kuni 25°C.

Peipsi järvel on ida- ja kirdetuul 3-8, õhtul puhanguti kuni 11 m/s. Laine kõrgus 0,3-0,9 m. Lõunaosas võib olla üksikuid vihmahooge. Nähtavus hea. Õhutemperatuur on 22..24°C.

Eesti linnade ilm täna, 18. augustil

LinnTemperatuurSademedTuul
Haapsalu22°C1.2mm (vihm) 5.2m/s
Kärdla20°C1.3mm (vihm) 7.5m/s
Kuressaare21°C3.2mm (vihm) 5.8m/s
Narva23°C0mm 4.5m/s
Paide24°C0.2mm (vihm) 4.0m/s
Pärnu23°C6.4mm (vihm) 5.1m/s
Rakvere21°C0mm 4.5m/s
Tallinn20°C0.8mm (vihm) 7.3m/s
Tartu24°C0.3mm (vihm) 3.7m/s
Viljandi24°C4.4mm (vihm) 3.9m/s
Võru25°C1.4mm (vihm) 3.4m/s

Hoiatused tänaseks ja eelolevaks ööks

Täna õhtupoolikul ja homme öösel äike, kohati tugevad sajuhood ja tuulepuhangud.

Ilm öösel, 19. augustil Eestis

Öösel on meil muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest. Äikesega võivad kaasneda intensiivsed sajuhood ja rahe. Puhub kirde- ja idatuul 3-8, rannikul kuni 10, puhanguti 14 m/s, äikesepilvede all on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 12..17, rannikul kuni 19°C.

Peipsi järvel on kirde- ja idatuul 4-7, puhanguti kuni 11 m/s. Laine kõrgus 0,6-1 m. Kohati sajab hoovihma. Nähtavus enamasti hea. Õhutemperatuur on 13..17°C.

Ilm homme, 19. augusti päeval

Vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikeseoht. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 4-10, läänerannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur tõuseb 21..26, põhjarannikul 20°C lähedale.

Peipsi järvel on kirde- ja idatuul 4-7, puhanguti 9 m/s. Laine kõrgus 0,5-1 m. Sajab hoovihma, on äikeseoht. Nähtavus hea, sajus piiratud. Õhutemperatuur on 20..23°C.

Üldine info

Päike tõuseb täna kell 05:44 ja loojub kell 21:05 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma Eestis siit: Ilm ja ilmaprognoosi tänaseks siit: Ilmateade

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 18.08.2023 15:24

Vaata lisaks

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab vihma ja lörtsi

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi, õhtul ka lund. Loodetuul tugevneb mandril 7-12, puhanguti 17, lääneosas kuni 20 m/s, saartel ja rannikul 14-20, puhanguti kuni 27, õhtul 18-25, puhanguti kuni 32 m/s. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Ilm muutub laupäeval tuuliseks kogu Eestis, saartel oodatakse eriti ohtlikku tormi

Keskkonnaagentuur hoiatab, et laupäeval, 27. detsembril, jõuab Eestisse väga tugev tormituul. Lääne-Eesti saartele ja Läänemere põhjaosale on väljastatud kolmanda taseme ehk eriti ohtliku ilma hoiatus, mis viitab suurele kahjude ning eluohtlike olukordade riskile.

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus lääne poolt alates tiheneb ning kohati on udu. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, puhanguti 14, Virumaa rannikul puhanguti kuni 16 m/s, õhtu poole tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 1..7°C, õhtupoolikul langeb.

Miks klaviatuur on QWERTY, mitte tähestiku järjekorras?

Kui vaatame arvuti- või kirjutusmasina klaviatuuri, tekib paljudel loogiline küsimus: miks tähed ei ole paigutatud lihtsas tähestikulises järjekorras? Selline lahendus tunduks ju palju loogilisem ja kergemini õpitav. Vastus peitub aga rohkem kui 150 aasta taguses tehnoloogias ja inimkäitumises.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Jõuluvanale jõululuuletused leiad Pistikust