Politsei poolt registreeritud sündmused viimasel ööpäeval, 11. oktoober 2023

Politsei poolt registreeritud sündmused viimasel ööpäeval, 11. oktoober 2023

Politsei poolt registreeritud sündmused viimasel ööpäeval, 11. oktoober 2023

Möödunud ööpäeval (10. - 11. oktoober) registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 94 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks röövimine ja 53 varavastast kuritegu, sealhulgas 42 vargust (üks eluruumist ja üks sõidukist). Lähisuhtevägivalla teateid oli 26.

Juhtus viis inimkannatanutega liiklusõnnetust ja juhtimiselt kõrvaldati viis joobekahtlusega sõidukijuhti.

Põhja Prefektuur

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
10. oktoobril teatati, et Kesklinnas Uue Maailma tänava kortermajas toimus konflikt endiste elukaaslaste vahel, milles sai kannatada 36-aastane naine.

Lõuna Prefektuur

Möödunud ööpäeva jooksul Lõuna prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Piiriturvalisus

Möödunud ööpäeval tõkestasid piirivalvurid Kagu piiripunktides Eestisse sisenemise kahel Ukraina kodanikul. Tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

10. oktoobril viisid piiri- ja migratsioonijärelevalvetalituse ametnikud Tartus ja Tartu maakonnas läbi tegevused, et avastada Eestis seadusliku aluseta viibivad või töötavad inimesed. Samuti keskenduti tagaotsitavate leidmisele. Kontrolliti nelja aadressi. Rikkumisi ei tuvastatud ning seadusliku aluseta inimesi ei tabatud.

Ida Prefektuur

Ida-Virumaa

Röövimine

11. oktoobril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Tuuslari tänaval rünnati 52-aastast meest, mille käigus võeti ära ohvrilt tema isiklikud asjad. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus

10. oktoobril tuvastati Narva-1 piiripunktis viisaeeskirja rikkumine ühel Usbekistani kodanikul. Mehele määrati rahatrahv, koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks seitsme päeva jooksul ja kohaldati sissesõidukeeld Schengeni riikide territooriumile.

10. oktoobril tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine kaheksal Moldova, viiel Ukraina, neljal Venemaa ning ühel Peruu ja Valgevene kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks meie riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

Lääne Prefektuur

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine

10. oktoobril alustati kriminaalmenetlust selles, et nädalavahetusel lõi Haapsalus seni tuvastamata inimene 24-aastast meest, mille tagajärjel ta kukkus ja sai viga. Mees toimetati haiglasse.

Pärnumaa

Vargus

10. oktoobril alustati kriminaalmenetlust selles, et 8. oktoobril varastati Pärnus baaris laualt mobiiltelefon Xiaomi. Vargusega tekitatud kahju on 449 eurot.

Omastamine

10. oktoobril alustati kriminaalmenetlust omastamises, kus Pärnus elava naise pangakontolt omastati mitme aasta jooksul ülekandeid tehes raha. Tekitatud kahju hinnati esialgselt 6 000 eurole. Täpne kahjusumma on selgitamisel.

Saaremaa

Vargus

10. oktoobril alustati kriminaalmenetlust selles, et 8. oktoobri öösel varastati Kuressaares tänavalt ettevõtte reklaamtahvel. Vargusega tekitatud kahju on umbes 350 eurot.

Arvutikelmus

10. oktoobril alustati kriminaalmenetlust selles, et 5. augustil saadeti Saaremaal elava mehe meiliaadressile näiliselt Omnivalt laekunud e-kiri lingiga tollimaksu tasumiseks, milleks oli vaja sisestada pangakaardi andmed. 8. oktoobril avastas mees, et umbes kuu aja jooksul on tema kontolt tehtud erinevaid tehinguid. Kannatanule tekitati kahju umbes 975 eurot.


Teema: Politsei

Lisas: pistik | Lisatud: 11.10.2023 12:25

Vaata lisaks

Täna, 26. veebruaril 2024 on pilves ilm, mitmel pool sajab vihma ja esineb laialdaselt udu

Täna, 26. veebruaril on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma. Laialdaselt on udu. Puhub idakaare, pärastlõunast muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on
+1..+5, Lõuna-Eestis kuni +8°C.

Veebikasiino haldamisega seotud tehniliste väljakutsete lahendamine

Kiiresti areneval veebipõhiste hasartmängude maastikul on digitaalsed kasiinod levinud kõikjale, pakkudes külastajatele kasiinos mängimise põnevust mugavalt nende oma koduseinte vahel. Kuid kulisside taga seisavad teenusepakkujad silmitsi arvukate tehniliste väljakutsetega, mis on seotud platvormide usaldusväärsuse, turvalisuse ja funktsionaalsuse säilitamisega. Digitaalse kasiino haldamine nõuab pidevat valvsust ja innovatsiooni, alates mängusüsteemi õiglase toimimise tagamisest kuni küberriskide tõrjumiseni.

Täna, 25. veebruaril 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, võib kohati vihma sadada

Täna, 25. veebruaril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Lääne-Eesti saartel ja mandri kaguservas võib kohati vihma sadada. Ennelõunal on kohati udu. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, puhanguti 12, Lääne-Eesti rannikualadel 5-11, puhanguti kuni 16 m/s, vastu õhtut nõrgeneb. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Täna, 24. veebruaril 2024 on Eestis pilves ilm, õhtu poole võib vihma sadada

Täna, 24. veebruaril on Eestis pilves ilm. Hommikupoolikul jõuab saartele ja mandri lõunaossa vihmasadu ning levib üle maa põhja suunas, sekka võib tulla ka lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, õhtul tugevneb kagu- ja lõunatuul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused