Täna, 16. detsembril 2023 Eestis pilves ilm, kohati sajab vähest lund ja vihma

Täna, 16. detsembril 2023 Eestis pilves ilm, kohati sajab vähest lund ja vihma

Täna, 16. detsembril 2023 Eestis pilves ilm, kohati sajab vähest lund ja vihma

Täna, 16. detsembril on Eestis pilves ilm. Kohati sajab vähest lund ja vihma. Pärastlõunal jõuab saartele tihedam vihmasadu, mis laieneb üle mandri ida suunas. Ida-Eestis sajab õhtul ka lörtsi ja sekka võib tulla jäävihma. Jäiteoht on suur! Puhub lõuna- ja edelatuul 3-8, rannikul puhanguti kuni 13, pärastlõunal tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 18 m/s, õhtul tugevnemine jätkub. Õhutemperatuur tõuseb -2..+2, saartel +5°C-ni, õhtul tõuseb veelgi.

Peipsi järvel on lõuna- ja edelatuul 3-7, õhtupoolikul tugevneb 5-9, puhanguti 13 m/s. Olulise sajuta, õhtul jõuab vihma- ja lörtsisadu, sekka võib tulla ka jäävihma. Nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur on 0..-2°C, pärastlõunal tõuseb.

Eesti linnad täna, 16. detsembril

LinnTemperatuurSademedTuul
Haapsalu1°C0.6mm (vihm) 8.0m/s
Kärdla2°C0.1mm (vihm) 8.9m/s
Kuressaare4°C0mm 11.5m/s
Narva-3°C1.6mm (lumi) 6.2m/s
Paide0°C0.1mm (lumi) 5.9m/s
Pärnu1°C0.9mm (vihm) 8.0m/s
Rakvere0°C0.1mm (vihm) 6.6m/s
Tallinn2°C0.4mm (vihm) 8.0m/s
Tartu0°C0.20.2mm (vihm) (lumi) 6.3m/s
Viljandi0°C0mm 5.7m/s
Võru0°C0.6mm (lumi) 6.2m/s

Hoiatused tänaseks

Täna levib soe ja niiske õhumass saartelt üle mandri itta. Õhutemperatuur tõuseb Lääne-Eestist alates üle 0°C.

Päeval sajab mitmel pool vihma, Ida-Eestis võib sekka tulla ka jäävihma, esineb jäidet ja libeduseoht on väga suur! Puudele kogunenud lumekoormus lörtsi- ja vihmasaju tõttu suureneb ja põhjustab okste ja puude murdumist. Saartel ja rannikul edelatuul puhanguti 15-18, õhtul edela- ja läänetuul mandril puhanguti 15, rannikualadel kuni 21 m/s, pärast keskööd pöördub saartelt alates loodesse. Loe ka: Päästeamet hoiatab võimalike elektrikatkestuste eest ja Oodata keerulisi ilmaolusid liikluses: suur libedus ja teele langenud puud

Ilm öösel, 17. detsembril

Pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma, Ida-Eestis öö hakul ka lörtsi ja lund. Pärast keskööd Lääne-Eestist alates sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. On jäidet. Puhub edela- ja lõunatuul 5-12, puhanguti kuni 16, rannikul 9-15, puhanguti kuni 21 m/s, pärast keskööd pöördub järk-järgult läände ja loodesse ja hommikuks nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 0..+6°C, hommikuks langeb sisemaal kuni -3°C-ni. Libeduseoht on väga suur!

Ilm home päeval, 17. detsembril

Vähese pilvisusega sajuta ilm. Pärastlõunal lääne poolt alates pilvisus tiheneb ja hakkab vihma sadama. Puhub edela- ja läänetuul 3-8, puhanguti 11, rannikul 6-12, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4, Lääne-Eesti saartel kuni +6°C. Teedel on libedust!

Üldine info

Päike tõuseb täna kell 10:13 ja loojub kell 16:19 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma Eestis siit: Ilm ja ilmaprognoosi tänaseks siit: Ilmateade

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 16.12.2023 11:19 | Uuendatud: 16.12.2023 14:25

Vaata lisaks

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Täna, 21. veebruaril 2024 on Eestis pilves, esineb lund ja lörtsi

Täna, 21. veebruaril on pilves ilm. Ennelõunal sajab Lääne- ja Kesk-Eestis lund, lörtsi ja vihma. Keskpäeva paiku jõuab saartele uus sajuala, mis levib õhtuks mandri keskossa. Sajab vihma ja lörtsi, mandril ka lund. Mitmel pool on jäidet. Ida-Eestis on peamiselt sajuta. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti 12-15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+2°C.

Eesti.ee täienes uue volituste haldamise võimalusega

Riigiportaal eesti.ee läks üle uuele kesksele volituste haldamise infosüsteemile Pääsuke, mis muudab ettevõtte esindajatele erinevate ametiasutuste iseteeninduskeskkondadesse juurdepääsude andmise mugavamaks.

Riigi Infosüsteemi Ameti uueks peadirektoriks saab Joonas Heiter

Majandus- ja infotehnoloogiaminister Tiit Riisalo kinnitas riigikantselei tippjuhtide valikukomisjoni ettepanekul Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) uueks peadirektoriks Joonas Heiteri.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused