Täna, 24. jaanuaril 2024 on Eestis pilves ilm, esineb vihma- ja lörtsisadu

Täna, 24. jaanuaril 2024 on Eestis pilves ilm, esineb vihma- ja lörtsisadu

Täna, 24. jaanuaril 2024 on Eestis pilves ilm, esineb vihma- ja lörtsisadu

Täna, 24. jaanuaril on Eestis pilves ilm. Vihma- ja lörtsisadu levib Lääne-Eestist ida suunas ja läheb sisemaal üle lumeks. Mitmel pool tuiskab. Puhub lõuna- ja kagutuul 4-10, puhanguti kuni 13, Lääne-Eesti saartel ja rannikul tugevneb 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, õhtul tuul nõrgeneb ning pöördub Liivi lahe ümbruses edelasse. Õhutemperatuur on 0..+3°C. Teed on libedad!

Peipsi järvel on edela- ja lõuna-, pärastlõunal pöördub kagusse 4-10, puhanguti kuni 13 m/s. Pärastlõunal hakkab sadama lörtsi, sekka ka lund. Nähtavus ennelõunal mõõdukas, pärastlõunal halveneb. Õhutemperatuur on 0..+1°C.

Eesti linnad täna, 24. jaanuaril 2024

LinnTemperatuurSademedTuul
Haapsalu1°C5.6mm (lumi) 6.6m/s
Kärdla1°C5.4mm (lumi) 7.2m/s
Kuressaare0°C1.65.8mm (vihm) (lumi) 7.5m/s
Narva1°C2.2mm (lumi) 5.6m/s
Paide1°C5.7mm (lumi) 5.3m/s
Pärnu1°C7.9mm (lumi) 7.3m/s
Rakvere1°C3.7mm (lumi) 5.4m/s
Tallinn1°C0.22.6mm (vihm) (lumi) 6.2m/s
Tartu1°C4.4mm (lumi) 6.4m/s
Viljandi1°C1.15.7mm (vihm) (lumi) 5.7m/s
Võru1°C0.14.9mm (vihm) (lumi) 6.3m/s

Hoiatused tänaseks

Täna tihe lörtsi- ja vihmasadu levib saartelt mandrile ning läheb edasi itta liikudes mitmel pool üle lumeks. Sadu on tihedam Lääne-, Kesk- ja Lõuna-Eestis. Orienteeruv lume- ja lörtsisaju hulk ulatub hilisõhtuks kuni 7 cm. Edela- ja lõunatuul pöördub lääne poolt alates kagusse ning ulatub puhanguti 13 m/s, Lääne-Eesti saartel ja rannikul 15-18 m/s.

Mitmel pool tuiskab ja nähtavus on halb.

Teed on libedad!

Ilm öösel, 25. jaanuaril

Öösel on meil pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, paiguti tuiskab, Lääne- ja Lõuna-Eestis ka vihma. Mitmel pool on märja lume ladestust ja jäiteohtu. Puhub idakaare, Liivi lahe ümbruses ka läänekaare tuul 3-9 m/s, hommikuks pöördub kirdesse ja põhja ning tugevneb 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -2..+2°C.

Peipsi järvel puhub kagu- ja idatuul 3-8, puhanguti 11 m/s, pärast südaööd pöördub kirdesse ja nõrgeneb veidi. Sajab lörtsi ja lund. Nähtavus mõõdukas, sajus halb. Õhutemperatuur on -1..+1°C.

Ilm homme päeval, 25. jaanuaril

Homme päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja lund, paiguti tuiskab, pärastlõunal sadu hõreneb. Puhub põhjatuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+2°C, õhtul langeb.

Peipsi järvel puhub põhjatuul 5-8, puhanguti 12 m/s. Sajab lörtsi ja lund, pärastlõunal sajuvõimalus väheneb. Nähtavus mõõdukas, sajus halb. Õhutemperatuur on -1..+1°C.

Üldine info

Päike tõuseb täna kell 09:49 ja loojub kell 17:16 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma Eestis siit: Ilm ja ilmaprognoosi tänaseks siit: Ilmateade

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 24.01.2024 10:24

Vaata lisaks

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab vihma ja lörtsi

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi, õhtul ka lund. Loodetuul tugevneb mandril 7-12, puhanguti 17, lääneosas kuni 20 m/s, saartel ja rannikul 14-20, puhanguti kuni 27, õhtul 18-25, puhanguti kuni 32 m/s. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Ilm muutub laupäeval tuuliseks kogu Eestis, saartel oodatakse eriti ohtlikku tormi

Keskkonnaagentuur hoiatab, et laupäeval, 27. detsembril, jõuab Eestisse väga tugev tormituul. Lääne-Eesti saartele ja Läänemere põhjaosale on väljastatud kolmanda taseme ehk eriti ohtliku ilma hoiatus, mis viitab suurele kahjude ning eluohtlike olukordade riskile.

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus lääne poolt alates tiheneb ning kohati on udu. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, puhanguti 14, Virumaa rannikul puhanguti kuni 16 m/s, õhtu poole tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 1..7°C, õhtupoolikul langeb.

Miks klaviatuur on QWERTY, mitte tähestiku järjekorras?

Kui vaatame arvuti- või kirjutusmasina klaviatuuri, tekib paljudel loogiline küsimus: miks tähed ei ole paigutatud lihtsas tähestikulises järjekorras? Selline lahendus tunduks ju palju loogilisem ja kergemini õpitav. Vastus peitub aga rohkem kui 150 aasta taguses tehnoloogias ja inimkäitumises.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Jõuluvanale jõululuuletused leiad Pistikust