Täna, 15. juulil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab kohati hoovihma

Täna, 15. juulil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab kohati hoovihma

Täna, 15. juulil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare, saartel ka lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 11 m/s, õhtul muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 22..26, rannikul kohati kuni 20°C.

Peipsi järvel puhub läänekaare tuul 3-8, õhtul muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Laine kõrgus 0,3-0,8 m. Peamiselt sajuta. Nähtavus on hea. Õhutemperatuur on 23..25°C.

Ilm Eesti linnades täna 15. juulil 2024

LinnTemperatuurSademedTuul
Haapsalu20°C0mm 5.7m/s
Kärdla22°C0mm 5.1m/s
Kuressaare19°C0mm 4.5m/s
Narva23°C0mm 3.0m/s
Paide24°C0mm 3.3m/s
Pärnu20°C0mm 3.2m/s
Rakvere23°C0mm 4.2m/s
Tallinn21°C0mm 5.1m/s
Tartu24°C0mm 2.5m/s
Viljandi24°C0mm 3.4m/s
Võru26°C0mm 2.0m/s

Hoiatused tänaseks

Hoiatused puuduvad.

Ilm öösel, 16. juulil

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, on udu. Mandril puhub nõrk, muutliku suunaga tuul, saartel lõunakaare tuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on 11..16, rannikul kuni 19°C.

Ilm homme päeval, 16. juulil

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 22..27, rannikul kohati kuni 20°C.

Üldine info

Päike tõuseb täna kell 04:30 ja loojub kell 22:23 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma Eestis siit: Ilm ja ilmaprognoosi tänaseks siit: Ilmateade

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 15.07.2024 08:42

Vaata lisaks

Virves jätkab WRC2 liidrina, Leustu katsel tabas favoriite suur ebaõnn

Leustu esimene kiiruskatse tõi Soome MM-rallil kaasa mitu suurt pööret. Kui Robert Virves kindlustas oma WRC2 klassi liidrikohta, siis Rally1 arvestuses sattusid tõsistesse õnnetustesse nii Elfyn Evans kui ka Mārtiņš Sesks.

Virves kasvatas Soome rallil WRC2 edu, Korhoneni võistlus lõppes avariiga

Robert Virves ja Jakko Viilo kindlustasid Soome MM-ralli 13. kiiruskatse järel oma positsiooni WRC2 klassi liidritena. Västilä esimene läbimine tõi eestlastele küll klassi kolmanda aja, kuid nende peamine jälitaja Roope Korhonen käis üle katuse ja katkestas.

Pajari võitis Päijälä katse, Ogier säilitas Soome ralli liidrikoha

Sami Pajari näitas Soome MM-ralli 12. kiiruskatsel parimat aega, kuid üldarvestuses jätkab liidrina Sébastien Ogier. Päijälä 10,60-kilomeetrisel esimesel läbimisel edestas Pajari prantslast 0,8 sekundiga.

Evans võitis Soome rallil laupäevase avakatse, Enok käis üle katuse

Soome MM-ralli laupäevane võistluspäev algas Elfyn Evansi katsevõiduga. MM-sarja liider oli kiireim 16,75 kilomeetri pikkusel Parkkola esimesel läbimisel ning vähendas üldarvestuses vahet Sébastien Ogier’ga.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!