UUS PISTIKUS:
Juulikuus läbis Tallinna lennujaama 75 682 reisijat

Juulikuus läbis Tallinna lennujaama 75 682 reisijat

Juulikuus läbis Tallinna lennujaama 75 682 reisijat

Juulikuus läbis Tallinna lennujaama 75 682 reisijat, mis moodustab pea 24% möödunud aasta juulikuu reisijate mahust. Juunikuus läbis lennujaama 25 103 reisijat ehk kuuga kasvas reisijate arv üle kolme korra.

„Kahe viimase kuu jooksul on sihtkohtade arv oluliselt suurenenud, pakkudes inimestele võimalusi lennata nii puhkusele kui ka ärireisidele. Juulis taastusid lennud Varssavisse, Milanosse, Düsseldorfi, Edinburghi ja Dublinisse. Toimusid ka üksikud lennud Malagasse ja Gironasse Hispaanias. Samuti Ukraina sihtkohtadesse nagu Kiiev, Harkiv ja Lviv, mis on hetkel taas peatatud. Tšarterlendudega oli võimalik lennata Kreekasse,“ rääkis Tallinna Lennujaama juhatuse esimees Riivo Tuvike.

“Kahjuks olukord pidevalt muutub ning vastavalt sellele, milline on nakatunute arv sihtriikides, võivad lennuplaanis toimuda muutused väga kiiresti. Seetõttu paneme reisijatele südamele jälgida reaalajas lennuplaani ning vajadusel võtta ühendust oma lennufirmaga,” rääkis Tuvike.

Juulis paranes ka lendude keskmine täituvus, jõudes 53% juurde. „Suurimad reisijamahud ja kõrgem täituvus oli eelkõige lendudel, mis suundusid madala nakatumiskordajaga riikidesse. Nii tõusis juulis populaarseimate sihtkohtade hulka Viin, kuhu lendasid nii Air Baltic, Ryanair kui Wizzair.“

Juulis toimus kokku 2140 lennuoperatsiooni, mis teeb keskmiselt 69 maandumist ja õhkutõusu päevas.

Augusti alguse seisuga toimuvad regulaarlennud kokku 20 otseliinil. Tallinna lennujaam paneb kõigile reisijatele südamele viia end enne reisile minekut kurssi sihtkohariigi piirangute ja nõuetega. Informatsiooni leiab nii Reisi Targalt kui ka Re-open EU lehtedelt.

Allikas: Tallinna Lennujaam

Lisas: pistik | 05.08.2020 21:51

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
Rõõmus Näitab keelt Naljakas Kuri Kurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:


Vaata lisaks

Vaata ka

Kuidas isad lapsi hoiavad? Saad naerda :)
Naljakad ja kummalised Google Street View pildid (24 pilti)
Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | WordPressi uudised ja õpetused