Täna, 17. juulil 2026 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 2-8, puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 23..27, rannikul 20°C ümber.
Eesti ja Ühendkuningriik leppisid kokku kaitsekoostöö edasises tugevdamises. Kaitseminister Hanno Pevkur ja Ühendkuningriigi kaitseminister Dan Jarvis allkirjastasid neljapäeval Tallinnas kahepoolse kaitsekoostöö uuendatud teekaardi, mille kohaselt suureneb järgmisel aastal Eestis paiknev Briti sõjaline kohalolu.
17.–19. juulini sõidetaval Rally Estonial ei tasu Eesti rallisõpradel jälgida ainult Rally1 autode heitlust. Tänavusel MM-etapil on Rally2 klassis stardis erakordselt suur Eesti esindus ning mitmed kodused sõitjad kuuluvad ka rahvusvaheliste tippmeeskondade koosseisu.
Alates 2011. aastast tähistatakse üleilmselt 20. juulil rahvusvahelist tordipäeva ehk koogipäeva. Sööge torte, valmistage torte ja kinkige torte. Sellel päeval külla minnes on soovitatav võtta kaasa ka üks maitsev tort.