radiomaker

Post Reply
maemees

radiomaker

Post by maemees »

Kuidas teha internetiraadiot? Kuidas saada tööle arvutis olev muusikaprograam, et saaks raadiosse sealt muusikat lasta? Kas selleks on olemas programmid või saab seda teah oma süsteemidega arvutis? Kui saab siis oleks väga tore :)
User avatar
Olavi
Tarkvara Spetsialist
Tarkvara Spetsialist
Posts: 1454
Joined: Sunday, 07 May 2006, 21:18

Re: radiomaker

Post by Olavi »

winamp on vaja ja shoutcast
Kui leiate vigu ,andke teada: https://www.pistik.net/foorum/viewtopic.php?f=60&t=715
Pistik.net Meeskond!
maemees

Re: radiomaker

Post by maemees »

Palun kas saaks täpsemalt? Mul vaja oleks kuidas täpselt seda seadistada?
User avatar
Olavi
Tarkvara Spetsialist
Tarkvara Spetsialist
Posts: 1454
Joined: Sunday, 07 May 2006, 21:18

Re: radiomaker

Post by Olavi »

http://www.shoutcast.com/download/serve.phtml

http://www.shoutcast.com/download/broadcast.phtml

loe siit see oleks liiga pikk tõlkimine, rääkimaks sõna sõnalt mis tegema peab..olen isegi proovinud seda teha tegelikult ,aga välja pole tulnud..mingi server error vms...seda on paljudel tegelikult.
Kui leiate vigu ,andke teada: https://www.pistik.net/foorum/viewtopic.php?f=60&t=715
Pistik.net Meeskond!
maemees

Re: radiomaker

Post by maemees »

Milliste programmidega saab veel raadioid teha?
User avatar
Olavi
Tarkvara Spetsialist
Tarkvara Spetsialist
Posts: 1454
Joined: Sunday, 07 May 2006, 21:18

Re: radiomaker

Post by Olavi »

Kui leiate vigu ,andke teada: https://www.pistik.net/foorum/viewtopic.php?f=60&t=715
Pistik.net Meeskond!
Post Reply