MultiMSN

Messengeri alased uudised
Post Reply
User avatar
Olavi
Tarkvara Spetsialist
Tarkvara Spetsialist
Posts: 1454
Joined: Sunday, 07 May 2006, 21:18

MultiMSN

Post by Olavi »

Niisiis, MultiMSN mis töötab kõiki MSN,WLM versioonidega alates MSN 7.x lõpetades WLM 9.x (kaasaarvatud viimane beta 14.x)´

Download
Kui leiate vigu ,andke teada: https://www.pistik.net/foorum/viewtopic.php?f=60&t=715
Pistik.net Meeskond!
Post Reply