Eurovisioon 2009

Post Reply
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Eurovisioon 2009

Post by Pistik »

Mis arvate kes võiks võita?

Ise arvan, et Suurbritannia lugu on päris hea :D
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Re: Eurovisioon 2009

Post by Pistik »

Täna siis esimene poolfinaal!

Kes pääseb edasi?
Post Reply