Viirused

Messengeri alased uudised
Post Reply
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Viirused

Post by Pistik »

Kui keegi j_neutron07 nimeline isik lisab sind msni, ärge teda sisse pange,see on kohutav viirus. See on kõvaketta tapja. Kui keegi su listist selle sisse paneb on ka sul viirus. Saatke see kõigile kontaktidele oma listis
saadalaiali.
Post Reply