Messengeride uuendus

Messengeri alased uudised
Post Reply
User avatar
Olavi
Tarkvara Spetsialist
Tarkvara Spetsialist
Posts: 1454
Joined: Sunday, 07 May 2006, 21:18

Messengeride uuendus

Post by Olavi »

1) Microsoft lubab Windows Live Messenger 9 välja lasta kas 2008 aasta lõpus või 2009 alguses, muutusteks on uuendatud API ja võimalus suhelda teiste klientidega näiteks AIM/GTalk/ICQ , nagu seda teeb hetkel Yahoo Messenger.
2) Siis tehakse MAC OS-ile täiesti uus Messengeri versioon.
3) Ning X-box mis hetkel kasutab msn 7 uuendatakse Windows Live Messenger 8.5-eks või isegi 9-ks
Kui leiate vigu ,andke teada: https://www.pistik.net/foorum/viewtopic.php?f=60&t=715
Pistik.net Meeskond!
Post Reply