Call of Duty: World at War - PC
Call of Duty: World at War info
Uus Call of Duty mänguseeria osa viib seekord mängijad jällegi Teise maailmasõja tandritele, võidelda tuleb vaenlastega nii Vaikse ookeani kui ka Euroopa sõjaväljadel. Mäng hakkab kasutama Call of Duty 4: Modern Warfare mängumootorit, mida natuke kohandatakse ja täiendatakse.
Esineb ka nime all: Call of Duty 5: World at War
Nõuded
Soovitatav:
Operatsioonisüsteem: Windows XP (SP2)/Vista
Protsessor: Pentium IV 3 GHz
Mälu: 1GB RAM
CD-ROM: 8x kiirusega
Mahtu kõvakettal: 8GB
Videokaart: 256MB
Mänguseeria
›
Call of Duty PC - (29. oktoober 2003) ›
Call of Duty 2 PC - (25. oktoober 2005) ›
Call of Duty 4: Modern Warfare PC - (5. november 2007) ›
Call of Duty: Modern Warfare 2 PC - (10. november 2009) ›
Call of Duty: Black Ops PC - (9. november 2010)Pildid ja ekraanitõmmised
Lisainfo
Lisatud: 03.07.2008 19:55 | Uuendatud viimati: 31.07.2011 07:28 | Ankeedi vaatamisi kokku: 14062 | Vaata ka:
Google otsing mängu Call of Duty: World at War kohta
Vaata lisaks
Hispaania näitas klassi ja alistas Saudi Araabia kindlalt
Hispaania teenis 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel oma esimese võidu, alistades H-alagrupi kohtumises Saudi Araabia koguni 4:0. Atlantas peetud mängus särasid Mikel Oyarzabal ja noor täht Lamine Yamal, aidates hispaanlastel teha veenva esituse pärast avavooru üllatuslikku viiki Roheneemesaartega.
Holland alistas Rootsi suurelt ja tõusis alagrupi liidriks
Holland näitas 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel võimsat ründemängu ning alistas F-alagrupi kohtumises Rootsi koguni 5 : 1. Houstonis peetud mängus särasid eriti eredalt Brian Brobbey ja Cody Gakpo, kes lõid kumbki kaks väravat.
Sünnipäeva e-kaardid
Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!