Panzer Command: Operation Winter Storm - PC

Panzer Command: Operation Winter Storm

Panzer Command: Operation Winter Storm info

Panzer Command: Operation Winter Storm on strateegiline sõjamäng, mis keskendub Teise maailmasõja idarindele ja konkreetsemalt Operatsioonile Winter Storm. See operatsioon oli osa suuremast sündmuste jadast, mida tuntakse kui Teise maailmasõja lahingut Stalingradi pärast.

Mängu Panzer Command: Operation Winter Storm eesmärk on simuleerida ja taaselustada operatsiooni Winter Storm sündmusi. Mängijana võtate kontrolli Saksa armee üle ning peate juhtima oma vägesid edukalt läbi raskete ilmastikuolude ja vaenlase vastupanu, et jõuda Stalingradi linnani ja lahendada olukord sõja idafrondil.

Mäng pakub erinevaid strateegilisi väljakutseid, sealhulgas õigeaegne varustamine, logistika, üksuste juhtimine, lahingute planeerimine ja taktika rakendamine. Mängijad saavad valida erinevate sõjaväeüksuste vahel, sealhulgas tankid, jalavägi, suurtükid ja luureüksused ning kohandada oma strateegiat vastavalt nende ressurssidele ja vaenlase positsioonidele.

Panzer Command: Operation Winter Storm on mõeldud eelkõige sõjimängude huvilistele ja ajalooentusiastidele kes soovivad sukelduda Teise maailmasõja ajaloo ja sõjapidamise detailidesse. Mängu visuaalne kujundus ja mehaanika võimaldavad teil kogeda realistlikke lahinguid ja teha strateegilisi otsuseid vastavalt olukorrale.

Väljastamine: 30. detsember 2006
Arendaja: Koios Works
Koduleht: külasta
Liik: strateegia
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Pildid ja ekraanitõmmised

Panzer Command: Operation Winter Storm pilt 45
Panzer Command: Operation Winter Storm pilt 46
Panzer Command: Operation Winter Storm pilt 47

Lisainfo

Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 11.06.2023 22:49 | Ankeedi vaatamisi kokku: 4050 | Vaata ka: Google otsing mängu Panzer Command: Operation Winter Storm kohta

Kommentaarid

Kommenteeri

Vaata lisaks

Täna, 26. veebruaril 2024 on pilves ilm, mitmel pool sajab vihma ja esineb laialdaselt udu

Täna, 26. veebruaril on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma. Laialdaselt on udu. Puhub idakaare, pärastlõunast muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on
+1..+5, Lõuna-Eestis kuni +8°C.

Veebikasiino haldamisega seotud tehniliste väljakutsete lahendamine

Kiiresti areneval veebipõhiste hasartmängude maastikul on digitaalsed kasiinod levinud kõikjale, pakkudes külastajatele kasiinos mängimise põnevust mugavalt nende oma koduseinte vahel. Kuid kulisside taga seisavad teenusepakkujad silmitsi arvukate tehniliste väljakutsetega, mis on seotud platvormide usaldusväärsuse, turvalisuse ja funktsionaalsuse säilitamisega. Digitaalse kasiino haldamine nõuab pidevat valvsust ja innovatsiooni, alates mängusüsteemi õiglase toimimise tagamisest kuni küberriskide tõrjumiseni.

Täna, 25. veebruaril 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, võib kohati vihma sadada

Täna, 25. veebruaril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Lääne-Eesti saartel ja mandri kaguservas võib kohati vihma sadada. Ennelõunal on kohati udu. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, puhanguti 12, Lääne-Eesti rannikualadel 5-11, puhanguti kuni 16 m/s, vastu õhtut nõrgeneb. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Täna, 24. veebruaril 2024 on Eestis pilves ilm, õhtu poole võib vihma sadada

Täna, 24. veebruaril on Eestis pilves ilm. Hommikupoolikul jõuab saartele ja mandri lõunaossa vihmasadu ning levib üle maa põhja suunas, sekka võib tulla ka lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, õhtul tugevneb kagu- ja lõunatuul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused