Panzer Elite Action: Fields Of Glory - PC

Panzer Elite Action: Fields Of Glory

Panzer Elite Action: Fields Of Glory info

Panzer Elite Action: Fields of Glory on Teise maailmasõja teemaline arvutimäng, mis keskendub tankisõjale ja tankide juhtimisele. Mäng toob mängijad otse sõjategevuse keskele, kus nad saavad kogeda reaalsete tankidega seotud väljakutseid ja lahinguid.

Mängijad võtavad rolli tanki meeskonnaliikmena ning juhivad erinevaid sõidukeid, sealhulgas Saksa ja liitlasvägede tankid. Mäng pakub mitmesuguseid missioone ja lahinguid, mis põhinevad ajaloolistel sündmustel. Mängu eesmärk on täita missioonid edukalt, kasutades strateegilist mõtlemist, taktikalist planeerimist ja osavust tanki juhtimisel.

Panzer Elite Action: Fields of Glory on tuntud oma realistliku mängukogemuse poolest, sealhulgas detailne graafika, heliefektid ja füüsikamootor mis annavad mängijatele autentse tunde tanki juhtimisest. Lisaks pakub mäng mitmeid tankimudeleid, mis võimaldavad mängijatel valida erinevate tankide vahel ja kohandada neid vastavalt oma mängustiilile.

Väljastamine: 7. aprill 2006
Arendaja: Zootfly
Liik: simulatsioon
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Lisainfo

Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 11.06.2023 22:54 | Ankeedi vaatamisi kokku: 4418 | Vaata ka: Google otsing mängu Panzer Elite Action: Fields Of Glory kohta

Vaata lisaks

Täna, 26. veebruaril 2024 on pilves ilm, mitmel pool sajab vihma ja esineb laialdaselt udu

Täna, 26. veebruaril on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma. Laialdaselt on udu. Puhub idakaare, pärastlõunast muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on
+1..+5, Lõuna-Eestis kuni +8°C.

Veebikasiino haldamisega seotud tehniliste väljakutsete lahendamine

Kiiresti areneval veebipõhiste hasartmängude maastikul on digitaalsed kasiinod levinud kõikjale, pakkudes külastajatele kasiinos mängimise põnevust mugavalt nende oma koduseinte vahel. Kuid kulisside taga seisavad teenusepakkujad silmitsi arvukate tehniliste väljakutsetega, mis on seotud platvormide usaldusväärsuse, turvalisuse ja funktsionaalsuse säilitamisega. Digitaalse kasiino haldamine nõuab pidevat valvsust ja innovatsiooni, alates mängusüsteemi õiglase toimimise tagamisest kuni küberriskide tõrjumiseni.

Täna, 25. veebruaril 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, võib kohati vihma sadada

Täna, 25. veebruaril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Lääne-Eesti saartel ja mandri kaguservas võib kohati vihma sadada. Ennelõunal on kohati udu. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, puhanguti 12, Lääne-Eesti rannikualadel 5-11, puhanguti kuni 16 m/s, vastu õhtut nõrgeneb. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Täna, 24. veebruaril 2024 on Eestis pilves ilm, õhtu poole võib vihma sadada

Täna, 24. veebruaril on Eestis pilves ilm. Hommikupoolikul jõuab saartele ja mandri lõunaossa vihmasadu ning levib üle maa põhja suunas, sekka võib tulla ka lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, õhtul tugevneb kagu- ja lõunatuul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused