UUS PISTIKUS

GTA San Andreas jõugud

Orange Grove'i Perekonnad

Asukoht: Ganton, Los Santos.
Tunnused: roheline värv

Mängu üks juhtivaid gänge. Jõuku kuulub ka peategelane Carl Johnson. Samas jõugus on ka Carl'i vend - Sweet Johnson, ning vanad head tüübid - Ryder ja Smoke. Nende suurim rivaal jõuk on "The Ballas" kellega nad on väga suures tülis. Orange Grove Families jõuk tegutseb kõige rohkem Los Santose ida piirides. Jõuk riietub end tavaliselt rohelisse. Jõugus on kõige rohkem liidritena esile kerkinud Big Smoke ja Sweet, kuid Big Smoke unistab alati kõrgemale jõudmisest. Kui olukord on kriitilne paneb tavaliselt Sweet meestele aru pähe, ning surub jõugu kõigist raskustest läbi. Nende sloganiks võib kutsuda graffitit, mida pead mängus miteid kordi seinale sodima - "Grove 4 Life". Jõugu liikmed aitavad üksteist, ning sul on võimalus neid endaga kaasa kutsuda.

Los Santos Vagos

Asukoht: East Los Santos, Los Santos.
Tunnused: kollane värv

Üks väga ohtlik jõuk, mis on pärit Hispaaniast. Nende peamised vaenlased on Varrios Los Aztecas. Vagostele meeldib enda alale teha graffitit, kus on kujutatud nende nime - "Los Santos Vagos". Nendega sõdides tuleks esmalt hankida kogemusi. Tegutsevad Los Santose äärelinnas, kus on väga mägine, nagu San Fierros, ning teed on kitsad.

Ballas

Asukoht: East Los Santos, Los Santos.
Tunnused: lilla värv

Grove Street Families jõugu Suurimad rivaalid. The Ballas on süüdi CJ ema ja tema 10 aastase venna surmas, ning pärast CJ lahkumist võtsid nad ära suurema osa Grove Streeti territooriumitest. Sellepärast on nad vihavaenus Grove Street Families'iga. Samuti toimub nende vahel pidevalt sõdasid. Nad tahavad Los Santose tänavaid valitseda, ning tegelevad narkootikumide ja prostitutsiooniga.

Varrios Los Aztecas

Asukoht: Los Santoses El Coronas ja selle ümbruses
Tunnused: sinine peapael

Selle jõugu juht on Cesar Vialpando kes mängu käigus hakkab CJ sõbraks. See jõuk ei ründa sind juhul kui sa just ise tüli norima ei lähe. Vihavaenus on nad Los Santos Vagostega, kuid nad ei hoia oma käsi eemal ka teistest Los Santose jõukudest.

San Fierro Rifa

Asukoht: San Fierros Dohertys
Tunnused: helesinine peapael

San Fierro Rifat juhib T-Bone Mendez. Omavad Dohertys Narkolaborit. Vihavaenus on nad Varios Los Aztecas'tega, kellele nad muidugi kõvasti alla jäävad. Sarnaselt Varrios Los Aztecas'ile.

Da Nang Boys

Asukoht: San Fierros, Easter Basinis
Tunnused: lohakalt riides

Vana Vietnami aegne tänava jõuk. Äärmiselt vägivaldsed, kuid ei ründa põhjuseta. Vihavaenus on nad Triads'itega. Üritavad vägivallaga Triaditest jagu saada, korraldades rüüstamisi ja tapmisi Chinatownis, ning jälitades jõugu liidreid, et neid üksikus kohas tappa.

Triads

Asukoht: San Fierros, Chinatownis
Tunnused: korralik must ülikond

Triade juhib pime Wu Zi Mu (Woozie) ja Ran Fa Li. Nad on sõbrad Grove Street Families'itega. See jõuk tegutseb küll San Fierros, kuid läbi tutvuste Carl'iga on nad alati valmis aitama Grove Streeti. Nad otsivad alati uusi äri võimalusi. Nende vihavaenlased on Da Nang Boys, sellepärast, et ka Da Nang Boys'id otsivad uusi ärivõimalusi. Hiljem tulevad neil probleemid ka Las Venturase mafioosodega, kes ei ole rahul nende teise äriga - Four Dragons kasiino.

Vaata lisaks

Hakka meie fänniks

Vaata ka

Head nõukogude aegsed vene filmid
Head nõukogude aegsed vene filmid
Teine Maailmasõda | Tihend | Uusveeb | Emol | SkateMag.ee | Ex/treme | Silver | Sporditurg.ee | Motocross | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | WordPressi uudised ja õpetused |