GTA III tegelased

Peategelane

Claude

Claude on GTA III-e peategelane, kes jäeti surema pärast pangaröövi Catalina poolt. Vigastatud Claude peeti politsei poolt kinni. Pärast seda õnnestub Claude-il põgeneda koos 8-Balli nimelise kaasvangiga, kui Callahan Bridge nimeline sild mida mööda neid vanglasse viiakse plahvatab.

Ehitades mainet kurjategijate keskel, tapab Claude stoori lõpupoole Catalina.

Claude on tuntud ka hüüdnimede "GTA III guy", "Fido" ja "Kid" all. Claude nime on samuti mainitud Grand Theft Auto: San Andreases ja Grand Theft Auto Trilogy-is. Claude eesnimi on sarnane Claude Speedile, kes oli Grand Theft Auto 2-e peategelaseks. Ühendust nende kahe tegelase vahel ei ole välja selgitatud.

Hääle andnud: Hunter Platin (oiged)

Claude
Claude GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Kõrvaltegelased

Catalina

Catalina on kurikuulus pangaröövel, Claude-i endine tüdruksõber ja suurim vaenlane GTA 3-es, kes reedab Claude-i nende ühise pangaröövi käigus mis leiab aset mängu sissejuhatuses, tulistades teda ning jättes ta surema, samal ajal ise liikudes ringi koos oma uue kuriteopartneri Migueliga. Temapoolne põhjus Claude-ga nii käitumiseks oli lihtsalt "äri".

Enne Liberty Citysse saabumist olid Catalina ja Claude tuntud üle riigi, kus nad sooritasid rööve erinevates osariikides, kaasa arvatud ka näiteks lõuna ja edela piirkondades. Oktoobris 2001 avastab FBI, et mõlemad on saabunud Liberty Citysse.

Catalina on ka GTA: San Andreasest tuntud Cesar Vialpando nõbu.

Hääle andnud: Cynthia Farell

Catalina
Catalina GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Miguel

Miguel on Kolumbia kartelli liige ja Catalina partner pärast Claude-i. Missiooni käigus, kus Donald Love annab Claude-ile ülesandeks lennujaamast ära tuua pakk, tuleb välja, et see on varastatud Kolumbia kartelli poolt ning on antud käsitleda Catalina-le ja Miguel-ile. Miguel tapetakse lõpuks missiooni "Ransom" käigus.

Hääle andnud: Al Espinosa

Miguel
Miguel GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Toni Cipriani

Toni Cipriani on Leone perekonna liige, kes vihkab Triad-se. Toni elab koos oma emaga, Momma Ciprianiga keda võib leida oma perekonna restoranist, millel nimeks Momma's Restaurante või ka Cipriani's Ristorante, mida on näha restorani sildil. Sarnasusi võib näha tema ja teleseriaali "The Sopranos" tegelaskuju Tony Soprano vahel esiteks nende sarnastes nimedes, käitumisviisis või suhetes emaga.

Hääle andnud: Michael Madsen

Toni Cipriani
Toni Cipriani GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

8-Ball

8-Ball on pommi ja lõhkeaine spetsialist, kes omab kolme töökoda terve Liberty City peale. 8-Ball ja Claude kohtumine leiab aset üsna mängu alguses kui nad on koos vangis.

Hääle andnud: Guru

8-Ball
8-Ball GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Luigi Goterelli

Luigi Goterelli on esimene suurema kaliibriga kurjategija, kelle juures Claude töötab. Luigi peab koos Mickey Hamfistsiga üleval Portlandis asuvat ööklubi, mida maffia kutsub nimega "Sex Club 7".

Hääle andnud: Joe Pantoliano

Luigi Goterelli
Luigi Goterelli GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

"Don" Salvatore Leone

Salvatore Leone on Leone pere üks tähtsamaid tegelasi. Ta on ka üks tegelastest, kes pakub raskeimaid ja keerulisemaid ülesandeid, aga vastutasuks ka suuremat tasu. Ta on sõjas kartelliga ja pisemad konflikte esineb ka Triads-idega siis seetõttu on tema juures töötada üpris ohtlik. Salvatore tapetakse missiooni "Sayonara Salvatore" käigus.

Hääle andnud: Frank Vincent

Don Salvatore Leone
"Don" Salvatore Leone GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Joey Leone

Joey Leone on Don Salvatore Leone poeg kes töötab mehaanikuna Portlandis.

Hääle andnud: Michael Rapaport

Joey Leone
Joey Leone GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Maria Latore

Maria Latore, tuntud ka kui Maria La Torra on Don Salvatore tüdruksõber. Loo käigus röövib kartell Maria ära ning nõuab läbi Catalina isiku lunaraha. Claude-i ülesandeks jääb Maria päästa.

Hääle andnud: Debi Mazar

Maria Latore
Maria Latore GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Kenji Kasen

Kenji Kasen on Liberty City Yakuza kaasliider ja Stauton Islandi kesklinnas asuva kasiino omanik, kus ta pakub Claude'ile tööd. Ta tapetakse missiooni "Waka-Gashira Wipeout" käigus.

Hääle andnud: Les J.N. Mau

Kenji Kasen
Kenji Kasen GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Asuka Kasen

Asuka Kasen on Liberty City Yakuza kaasliider ja Kenji Kaseni õde. Mängus võib teda hiljem näha, kui ta piinab Migueli ja juhendab Claude'i, et hävitada Catalina narkooperatsioon nimega SPANK. Asuka Kasen tapetakse koos Migueliga Catalina poolt missiooni "Ransom" käigus.

Hääle andnud: Lianna Pai

Asuka Kasen
Asuka Kasen GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Ray Machowski

Ray Machowski on korrumpeerunud detektiiv Liberty City politseis, kes annab infot Liberty City Yakuzale. Teda tutvustatakse Claude-ile, kui viimane saab oma tasu Asuka-lt oma eelmise töö eest Yakuzaga.

Hääle andnud: Robert Loggia

Ray Machowski
Ray Machowski GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Donald Love

Donald Love on meediategelane ja Love Media omanik. Donald Love-i võib leida oma korterist ja kontorist asukohaga Bedfort Pointis, Stauton Islandis.

Hääle andnud: Kyle MacLachlan

Donald Love
Donald Love GTA The Trilogy – The Definitive Edition versioonis

Vaata lisaks

Täna, 29. mail 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, esineb äikesevihma

Täna, 29. mail on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Paljudes kohtades sajab hoovihma. Sadu on mõnel pool tugev, on äikest ja rahet. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga, äikese ajal on tugevaid puhanguid. Õhutemperatuur on 24..29, kohati rannikul ja sajupilvede all 20°C ümber. Eesti metsades püsib erakordselt suur tuleoht!

Täna, 28. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab hoovihma mitmel pool

Täna, 28. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest, sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikesega kaasnevad tugevamad puhangud. Õhutemperatuur on 25..31, rannikul ja sajuhoogudes kohati 20°C ümber. Eesti metsades on erakordselt suur tuleoht!

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused