Juku Madisonil on nimede peale halb mälu

Juku Madisonil on nimede peale halb mälu

Juku Madisonil on nimede peale halb mälu

Euroopa Parlamendi liige Juku Madison on Eesti Päevalehes avaldanud arvamusartikli Katri Raik-i eelnevate väljaütlemiste kohta seoses USA-ga ja sealsete valimistega.

Endine Eesti parlamendi liige on aga unustanud oma oma kaaskodaniku ja endise siseministri nime, nimetades Raik-i nimega Kristi Raik.

Siit tulenevalt võib oletada esiteks, et töö Euroopa Parlamendis on kontomurdev ja "pead laiali ajav", teine võimalus, et Jukul ei seisa lihtsalt nimed meeles ning kolmas, et mees pole veel kohanenud ajavahega, ta viibib nimelt USA-s:

Uuendus - praeguseks on kõnealune artikkel saanud õiged nimed, täisartikkel loetav siit: Jaak Madison: Katri Raik levitab Trumpi ja USA poliitika kohta valeväiteid

Lisas: pistik | Lisatud: 06.11.2020 17:52 | Uuendatud: 06.11.2020 17:52

Vaata lisaks

Ilm on täna, 28. septembril 2023 Eestis pilves selgimistega ilm, võib sadada vähest vihma

Ilm on täna, 28. septembril Eestis pilves selgimistega ilm, õhtu poole paljudes kohtades selgineb. Kohati võib sadada vähest vihma. Ennelõunal on paiguti udu. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8, õhtul Lääne-Eesti saartel puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 17..20, Kagu-Eestis kuni 23°C.

Täna, 27. septembril 2023 Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 27. septembril on Eestis pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 3-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s, pärastlõunal nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 17..22°C.

Kuidas edasijõudnud tehnoloogia parandab meelelahutuskogemusi

Meelelahutusvaldkonnas jääb tehnoloogia sageli tagaplaanile, kuid see muudab radikaalselt viisi, kuidas me meelelahutust kogeme. Tehnoloogia arenguga oleme hakanud nautima filme, muusikat ja mänge täiesti uutel viisidel, mida me ei oleks osanud mõni aasta tagasi ette kujutada.

Täna, 25. septembril 2023 Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 25. septembril on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja lõunatuul 3-9, Lääne-Eesti saartel ja looderannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 16..18°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused