Selle hooaja päikeseprillide TOP mudelid

Selle hooaja päikeseprillide TOP mudelid

Selle hooaja päikeseprillide TOP mudelid

Päikeseprillid on suvel ja sügisel oluliseks aksessuaariks, mis lisavad stiili ning kaitsevad silmi. Sportides, sõidukiroolis või vaba aega veetes tasub meeles pidada, et igaks tegevuseks on olemas eraldi päikeseprillid.

Millised mudelid on sel hooajal kõige populaarsemad? Täielikult klassika poole ei pea tingimata vaatama, kuid trendikad ja originaalsed vanakooli prillid teevad sind alati silmapaistvaks. Vali sobivad prillid, mis sobivad sinu näokuju ja stiiliga. Head päikeseprillid on just sellised, mida kandes tunned ennast mugavalt. Allpool leiate meie lemmikmudelid, mis sobivad ka kõige nõudlikumale kasutajale.

Aviatoriai - universaalne klassika

See mudel jääb alati moodsaks. Selle eest saame tänada filmitegijaid ja filmidest teada-tuntud karmi kuvandit. Aviatoriai stiilis prillid sobivad igaks elujuhtumiks. Ülikonna juurde, pulmapeole või randa. Ideaalne ja stiilne valik igaks olukorraks.

Põhimõtteliselt sobib see mudel igale näokujule, kuid eelkõige ovaalsete või kandiliste näojoontega inimestele. Prillide valikul pööra tähelepanu klaaside suurusele ja laiusele. See aitab leida sobivaima ja kõige loomulikuma variandi.

Aviatoriai - universaalne klassika

Ümara kujuga prillid lisavad maagiat

Ümmarguste prilliraamide lai valik võimaldab leida just endale sobivaima variandi. Meie lemmikud sel hooajal on originaalsed ümmarguse, nurklike ja ovaalse kujuga prillid.

Sellised mudelid sobivad peaaegu iga näokujuga ja lõpliiku valik jääb enda teha. Kui valid tumedad klaasid eredamate raamidega (näiteks kilpkonnakilbi mustriga) või läbipaistvate klaasidega mudelid, siis see on alati kindlapeale minek. Olge värvidega julge. Sel hooajal näiteks sinine või roosa ...

Ümara kujuga prillid lisavad maagiat

Minimalistliku stiiliga prillid: eristuvad ning alati erilised

Pikalt ei arvatud minimalistliku välimusega prillidest eriti midagi. Mood kipub aga ringidena liikuma ning aastakümnete tagune stiil on taas vägagi populaarne. Sellist tüüpi päikeseprillid näevad väga stiilsed nii erilistel sündmustel, kui igapäevases kasutuses.

Valikus on laiad ja tugevad raamid ning värvilised klaasid. Ideaalne võimalus luua minimalismist midagi tõeliselt silmapaistvat. sobivad suurepäraselt mitte ainult neutraalsete toonidega, vaid ka vintage-kombinatsioonidega, mis olid iseloomulikud 80-ndatele ja 90-ndatele.

Lisas: pistik | Lisatud: 09.08.2022 18:08

Vaata lisaks

Täna, 24. veebruaril 2024 on Eestis pilves ilm, õhtu poole võib vihma sadada

Täna, 24. veebruaril on Eestis pilves ilm. Hommikupoolikul jõuab saartele ja mandri lõunaossa vihmasadu ning levib üle maa põhja suunas, sekka võib tulla ka lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, õhtul tugevneb kagu- ja lõunatuul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused