Windows Live Messenger 2011 väljas

Windows Live Messenger 2011 väljas
Windows Live Messenger 2011, Wave 4 või lihtsalt WLM 9, nimed mis kõik tähendavad üht ja nüüd on uus ja kauaoodatud versioon valmis ja alates tänasest lõppversioonina kõigile kasutajatele allalaadimiseks.

Pika ootamise jooksul ilmunud uudised Pistikus mis tutvustasid uusi võimalusi ja uuendusi:
Windows Live Messenger 2011 beta 2
Windows Live Messenger 2011 ametlik beta väljas
Windows Live Messenger 2011 beta lekkinud
Windows Live Messenger 2011 uudised

Algselt oli teada ainult paari sotsiaalveebi sidumise võimalusest Messengeriga siis nüüdseks on saanud sellest suur kogumik, kus kategooriatest esindatud mängud, filmid, muusika, uudised, fotod, produktiivsus, ülevaated, ostlemine, reisimine ja videod ning tuntumatest teenustest neis alajaotustes Facebook, YouTube, Blogger, Wordpress, Last.fm jpm.

Sotsiaalveebide uuendustest on võimalik moodustada sarnane "sein" nagu Facebookis ning seda siis jälgida ja näidata Messengeri kontaktidele ja sõpradele Messengeris kui ka Windows Live veebikeskkonnas.

Windows Live Messenger 2011 sotsiaalvõrkude lisamine

Niisamuti saab suhelda Facebook kontaktidega läbi Messengeri ja saata ning vaadata Facebook Chatis saadetud sõnumeid.

Messengeri välimuses on muutunud niipalju, et vaikimisi kuvatakse laiemat logimisakent ning sisselogides "seina" kontaktide uuendustega ja kontaktilisti. Samas on olemas võimalus vahetada kontaktiaken tagasi traditsiooniliseks.

Windows Live Messenger 2011

Nagu varem mainitud ei saa uudise üle rõõmustada paljud Windows XP kasutajad, sest Windows Live Messenger 2011 jookseb ainult uuemate Microsofti operatsioonisüsteemide peal nagu Windows Vista (SP2), Server 2008 (SP2) ja 7.

Uue Windows Live Messenger 2011 saad alla laadida vastavalt kas ingliskeelsena või eestikeelsena

Valminud ka A-Patch nimeline tööriist millega võimalik eemaldada reklaamid, üleliigsed menüüpunktid ja lisada võimalus Messengeri sisse logida mitme kasutajaga korraga. Lae alla A-Patch 1.43 build 9
Lisas: pistik | Lisatud: 01.10.2010 20:43

Vaata lisaks

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused