Uus Facebooki esileht

Uus Facebooki esileht

Uus Facebooki esileht

Sellel nädalal tutvustas Facebook täiesti uut avalehte. Välja kuulutati see eelmisel aastal Facebooki F8 konverentsil ning nüüd pärast seda kui mõnedel kasutajatel võimaldati testimise eesmärgil uut esilehte juba varem kasutada siis nüüd on see kõigi kasutajate jaoks olemas. See on kiirem, lihtsam kasutada ning tume režiim (Dark Mode) pakub silmadele puhkust.

Facebook on kõvasti kasvanud alates sellest ajast kui nad 16 aastat tagasi alustasid. Nad on ehitanud uusi funktsionaalsusi, optimeerinud uutele seadmetele ja operatsioonisüsteemidele ja lisanud tõlked sadadesse keeltesse. Viimasel ajal on fookus olnud suunatud mobiiliseadmetele ning kasutajakogemusele mis seal pakutakse ning koos sellega on tavaarvutite versioon ajas maha jäänud ning seetõttu oli vaja värskendust ka siia.

Nende poolt viidi läbi uuringud ning tutvustati inimestele uusi suundi ning loogikaid kuidas asju paremini teha. Ning nüüd on Facebookil suur kihk ja elevus uue avalehe tutvustamisega, sest see viib Facebooki täiesti uude ajastusse, järgmisesse dekaadi.

Lisas: pistik | Lisatud: 09.05.2020 10:09 | Uuendatud: 09.05.2020 10:09

Vaata lisaks

Täna, 19. septembril 2023 on Eestis oodata pärastlõunal vihmasadu ja äikest

Täna, 19. septembri ennelõunal on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades võib vähest vihma sadada. Keskpäeva paiku saartest alates pilvisus tiheneb ja pärastlõunal jõuab sajuala, mis levib üle Eesti. Kohati esineb äikest ja sadu võib siis olla intensiivne. Puhub kagutuul, pärastlõunal lõuna- ja edelatuul 4-9, puhanguti 13, rannikul 7-12 puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on 17..23°C.

Politsei pidas eile Valgas kinni 21 ebaseaduslikult riiki sisenenut

Eile, pühapäeval, 17. septembril pidasid politseinikud Valgas kinni 21 välismaalast, kes sisenesid Euroopa Liitu ebaseaduslikult.

Täna, 18. septembril 2023 Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm

Täna, 18. septembril on Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 2-8, rannikualadel kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 13..18°C.

Skype tähistas oma 20-ndat juubelit

Sõnumi- ja videovestlus ning video- ja kõnekonverentsi programm Skype tähistas oma 20-ndat juubelit.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused