Uus Bing AI juturobot tulemas ka Skype

Uus Bing AI juturobot tulemas ka Skype

Uus Bing AI juturobot tulemas ka Skype

Kui paar nädalat tagasi teatas Microsoft uuest Bing AI põhisest juturobotist millelt/kellelt saab vastuseid küsimustele pärida siis nüüd teatatakse sama teenuse jõudmisest peatselt ka Skype-le.

Kui eelmise aasta lõpust on revolutsiooni teinud ühe teise ettevõtte, OpenAI, poolt loodud ChatGPT nimeline tehisintellektil põhinev vastuste generaator siis nüüd on jalad kõhu alt välja võtmas ka teised suured tehnoloogiahiiglased, Microsoft on esialgu koondanud selle Bing nime alla, midagi on tulemas ka Google-ilt.

Bing läheb mobiilseks

Microsofti sõnul 64% otsingutest toimub mobiiltelefonides, seetõttu valmib uus Bing sellisena, et see toimiks teie veebi kaaspiloodina, isegi kui olete töölauast eemal. Uus Bingi eelvaade on nüüd lisaks PC- ja Mac-arvutile saadaval ka Bingi, Edge'i ja Skype'i mobiilirakendustes.

Laadige kohe alla oma eelistatud mobiilirakendus, et valmistuda juurdepääsuks.

Uus Bing

Uus Bing on nagu uurimisassistent, isiklik planeerija ja loominguline partner teie kõrval, kui veebist otsite. Selle tehisintellektil põhinevate funktsioonide komplektiga saate teha järgmist.

  • Esitage oma tegelik küsimus. Kui esitate keerukaid küsimusi, annab Bing teile üksikasjalikud vastused.
  • Hankige tegelik vastus. Bing vaatab otsingutulemusi kogu veebis, et pakkuda teile kokkuvõtlikku vastust.
  • Ole loominguline. Kui vajate inspiratsiooni, aitab Bing teil kirjutada luuletusi, lugusid või isegi jagada ideid projekti jaoks.

Vestluskogemuses saate vestelda ja küsida ka järelküsimusi, näiteks "kas saate seda lihtsamalt selgitada" või "andke mulle rohkem võimalusi", et saada otsingus erinevaid ja veelgi üksikasjalikumaid vastuseid.

Kuid vestluses piirdub iga vestlus 5 suhtlusega, et suhtlus põhineks otsingul.


Teema: Skype, Microsoft, Bing

Lisas: pistik | Lisatud: 28.02.2023 23:17 | Uuendatud: 01.03.2023 00:59

Vaata lisaks

Täna, 13. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 13. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm. Pärastlõunal jõuab saartele sajuala, mis liigub edasi mandrile ja laieneb õhtul üle maa. Edela- ja lõunatuul tugevneb 4-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 9..14, rannikul kohati 6°C.

Koduse jõusaali ehitamine: Põhjalik juhend fitness-vabaduse saavutamiseks

Tänapäeva kiire tempoga maailmas võib olla keeruline leida aega fitnessi jaoks. Seoses tiheda ajakava ja
pidevate nõudmistega muutub koduse jõusaali omamine üha ahvatlevamaks. See on sponsoreeritud artikkel.

Täna, 12. aprillil 2024 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 12. aprillil on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Ennelõunal võib kohati vihma sadada. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 4-10, ennelõunal rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 10..15, rannikul kohati 5°C.

Täna, 11. aprillil 2024 on Eestis ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm

Täna, 11. aprillil on Eestis ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm. Pärastlõunal lääne poolt alates pilvisus tiheneb, saartele jõuab vihmasadu ja laieneb üle mandri ida suunas. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, puhanguti 16, saartel ja rannikul 8-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 7..12, rannikul kohati 5°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused