Skype tähistas oma 20-ndat juubelit

Skype tähistas oma 20-ndat juubelit

Skype tähistas oma 20-ndat juubelit

Sõnumi- ja videovestlus ning video- ja kõnekonverentsi programm Skype tähistas oma 20-ndat juubelit.

Selle 20 aasta jooksul on palju muutunud, ettevõte on mitmeid kordi vahetanud omanikku. Bränd on mitmeid uuendusi saanud.

Samuti on teinud läbi uuenduse programm ise, visuaalselt on palju muutunud, samuti on muutunud platvormide valik millel seda pakutakse, ajal kui Skype alguse sai 2003. aastal polnud veel nutitelefone, nüüd on nendel Skype üks kasutatavaimaid alternatiivide seas.

Samas ei saa mainimata jätta, et Skype on üks vanimaid omataoliste seas, Skype alguspäevil tegid ilma sellised vestlusprogrammid nagu MSN ja Windows Messenger, Yahoo Messenger ja ICQ Messenger. Neist veel "elus" on ainult viimane ning samuti üsna vähekasutatav nüüd. Skype nime teavad, aga hetkel igas vanusegrupis inimesed, seevastu eelpoolmainitud nooremad enam ei teagi.

Allpool ka üks video mis on tehtud selle daatumi täitumise puhul asjaosaliste poolt:


Teema: Skype

Lisas: pistik | Lisatud: 17.09.2023 13:02 | Uuendatud: 18.09.2023 17:22

Vaata lisaks

Ilm on täna, 28. septembril 2023 Eestis pilves selgimistega ilm, võib sadada vähest vihma

Ilm on täna, 28. septembril Eestis pilves selgimistega ilm, õhtu poole paljudes kohtades selgineb. Kohati võib sadada vähest vihma. Ennelõunal on paiguti udu. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8, õhtul Lääne-Eesti saartel puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 17..20, Kagu-Eestis kuni 23°C.

Täna, 27. septembril 2023 Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 27. septembril on Eestis pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 3-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s, pärastlõunal nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 17..22°C.

Kuidas edasijõudnud tehnoloogia parandab meelelahutuskogemusi

Meelelahutusvaldkonnas jääb tehnoloogia sageli tagaplaanile, kuid see muudab radikaalselt viisi, kuidas me meelelahutust kogeme. Tehnoloogia arenguga oleme hakanud nautima filme, muusikat ja mänge täiesti uutel viisidel, mida me ei oleks osanud mõni aasta tagasi ette kujutada.

Täna, 25. septembril 2023 Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 25. septembril on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja lõunatuul 3-9, Lääne-Eesti saartel ja looderannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 16..18°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused