Mis on juhtunud Skypega

Mis on juhtunud Skypega

Mis on juhtunud Skypega

Et Skype sõnumi- ja videovestlusprogramm on pikka aega olnud meie Messenger alamportaali teema siis seekord üks videolugu nimetatud programmist.

Videos on juttu järgmistest teemadest

Skype'i varajane edu

Video selgitab, kuidas Skype oli revolutsiooniline tehnoloogia, mis muutis viisi, kuidas inimesed omavahel suhtlesid. See oli esimene rakendus, mis pakkus tasuta videokõnesid ja see oli eriti populaarne inimeste seas, kes elasid teineteisest kaugel.

Skype omandamine Microsofti poolt

Microsoft ostis Skype'i 2011. aastal 8,5 miljardi dollari eest. See oli tol ajal suurim tehnoloogiaettevõtete omandamine.

Skype hakkas, aga pärast Microsofti poolt omandamist populaarsust kaotama. Seda seostatakse mitmete teguritega, sealhulgas:

  • Vead ja rikked: Skype'i rakenduses oli sageli vigu ja rikkeid, mis tegi selle kasutamise frustreerivaks.
  • Innovatsiooni puudumine: Microsoft ei teinud Skype'iga piisavalt innovatsiooni ja see jäi maha konkurentidest nagu Zoom ja Google Meet.
  • Integratsioon Microsofti toodetega: Microsoft integreeris Skype'i oma toodetega, näiteks Windowsiga, mis tegi selle kasutamise kohustuslikuks paljudele inimestele. See aga ärritas ka inimesi, kes ei tahtnud Skype'i kasutada.

Skype'i tulevik

Skype on surmale määratud rakendus. Seda ei kasuta enam eriti just võrreldes konkurentidega Zoom ja Teams ning see on suuresti asendatud konkurentide poolt.

Skype'i kasutatakse edaspidi järjest vähem. See võidakse lõpuks sulgeda või müüa teisele ettevõttele.


Teema: Skype

Lisas: pistik | Lisatud: 14.03.2024 13:55 | Uuendatud: 22.03.2024 18:19

Vaata lisaks

Täna, 13. aprillil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 13. aprillil on Eestis pilves selgimistega ilm. Pärastlõunal jõuab saartele sajuala, mis liigub edasi mandrile ja laieneb õhtul üle maa. Edela- ja lõunatuul tugevneb 4-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 9..14, rannikul kohati 6°C.

Koduse jõusaali ehitamine: Põhjalik juhend fitness-vabaduse saavutamiseks

Tänapäeva kiire tempoga maailmas võib olla keeruline leida aega fitnessi jaoks. Seoses tiheda ajakava ja
pidevate nõudmistega muutub koduse jõusaali omamine üha ahvatlevamaks. See on sponsoreeritud artikkel.

Täna, 12. aprillil 2024 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 12. aprillil on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Ennelõunal võib kohati vihma sadada. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 4-10, ennelõunal rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 10..15, rannikul kohati 5°C.

Täna, 11. aprillil 2024 on Eestis ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm

Täna, 11. aprillil on Eestis ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm. Pärastlõunal lääne poolt alates pilvisus tiheneb, saartele jõuab vihmasadu ja laieneb üle mandri ida suunas. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, puhanguti 16, saartel ja rannikul 8-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 7..12, rannikul kohati 5°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused