
Tehnoloogiauudis: DeepSeek rakendus eemaldati Itaalia Apple ja Google äpipoodidest
Uus tehisintelekti rakendus DeepSeek eemaldati Itaalia Apple ja Google äpipoodidest, sest tekkinud on kahtlus, et viimases rikutakse kasutajate õigusi.
Ralli video: Monte Carlo Ralli 2025 SS13 kiiruskatse ülevaade, Phenomenal

Uudis: Täna, 30. jaanuaril 2025 on Eestis pilves ilm
Täna, 30. jaanuaril 2025 on Eestis pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, puhanguti 13, rannikul kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on 3..6°C.
musisid ja kallisid,
lilli ja lulli
ja natuke pulli!

Tehnoloogiauudis: DeepSeek – kas suur pettus?
Viimased kuulujutud on seadnud kahtluse alla niinimetatud odava tehisintellekti rakenduse DeepSeek legitiimsuse. OpenAI väidab, et hiinlaste rakenduse treenimisel on kasutatud nende andmeid ning DeepSeek on lihtsalt odav koopia.
Jalgpallivideo: Klavani programmi tutvustus Eesti Jalgpalli Liidu presidendi valimisteks

Uudis: Täna, 29. jaanuaril 2025 on Eestis pilves ilm
Täna, 29. jaanuaril 2025 on Eestis pilves ilm. Intensiivsem sadu eemaldub hommikul Eestist põhja suunas, päeval saabub lõuna poolt aeg-ajalt vihmapilvi juurde. Mitmel pool on udu. Hommikul puhub idakaare tuul 3-8, rannikul puhanguti 12, päeval kagu- ja lõunatuul 4-9, puhanguti 13, saartel ja mandri läänerannikul 7-12, puhanguti kuni 17 m/s, õhtu poole pöördub tuul lääne poolt alates edelasse. Õhutemperatuur on 3..8°C.
Näita, kes on majas proua.
ärka siis kui laud on kaetud,
mees on pestud, habe aetud.

Tehnoloogiauudis: Eesti AI-platvorm lihtsustab toetuste taotlemist ettevõtjatele
Täna, 28. jaanuaril jõudis turule tehisintellektil põhinev eestimaine platvorm Easy.ee, mis muudab riiklike ja Euroopa Liidu toetuste taotlemise selgemaks ja kättesaadavamaks. Platvorm aitab ettevõtetel leida sobivad toetused, koostada vajalikud dokumendid ja jälgida taotluste edenemist.

Uudis: Täna, 28. jaanuaril 2025 Eestis valdavalt pilves, sajab vihma ja esineb udu
Täna, 28. jaanuaril 2025 on Eestis valdavalt pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma ja on udu. Pärastlõunal edela poolt alates sajuvõimalus väheneb. Puhub lõunakaare tuul 2-7, ennelõunal rannikul puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on 2..6°C.







